in

Найбільш продавані незалежні ігри Nintendo Switch у 2021 році

Включення деяких ігор у цей список не було несподіваним. Tetris Effect, Spelunky 2 і Subnautica — одні з відомих ігор, які були добре прийняті в 2021 році. Але на додаток до них є кілька нових і невідомих IP-адрес, таких як Unpacking, Ender Lilies і Eastward, які отримали досить позитивні відгуки в оглядах різних сайтів, але їх статус продажів поки не був зрозумілим.

У продовженні цього списку можна побачити назву Slime Rancher, яка продовжує дуже добре працювати на консолі Switch. Крім того, схоже, що після успішного досвіду Axiom Verge люди також привітали продовження гри. Мабуть, єдиною грою в цьому списку, яка є трохи несподіванкою, є Stick Fight: The Game, чиє ім’я мало відоме серед критиків відеоігор, але все ще є однією з найбільш продаваних ігор Nintendo року.

Загалом, 2021 рік був чудовим роком для розробників інді-ігор на консолі Nintendo Switch, а Indie World Direct також пообіцяв шанувальникам хороше майбутнє для цієї частини популярних консольних ігор Nintendo. Такі ігри, як Sea of ​​Stars і River City Girls 2, можуть надати користувачам цікавий і захоплюючий досвід.

Вирішіть проблему серверів Fortnite після восьми годин вимкнення

Реліз нового великого оновлення гри Genshin Impact за кілька днів