in

Естафета гри Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction знову було відкладено, тому що йому потрібно було більше часу, щоб покращити продуктивність.

Нещодавно Ubisoft представила свою нову гру під назвою офіційна Rainbow Six Extraction. У Rainbow Six Extraction гравці будуть керуватися професійними та навченими солдатами, які повинні боротися з космічними істотами, які вторглися на Землю. Знову настав сезон затримок гри, і цього разу, схоже, ігри Ubisoft Studio затримуються.

Rainbow Six Extraction, який раніше планувалося випустити 25 вересня, відкладено до січня 2022 року. У новій публікації у блозі команда розробників заявила, що гра-це повноцінний досвід AAA, який змінить спосіб гри гравців та їх думки про кооперативні ігри. “Ми з нетерпінням чекаємо можливості витратити більше часу на реалізацію свого бачення гри так, як вона заслуговує, у січні 2022 року”, – сказали вони. “Ми впевнені, що Rainbow Six Extraction – це глибока, згуртована і захоплююча гра, яку ми хотіли створити, і гра, яку ви очікуєте відчути”.

Ця кооперативна гра затримується не вперше. У червні 2019 року гра була представлена ​​під карантином Rainbow Six і спочатку мала вийти на початку 2020 року. Згодом ця гра була перенесена на 2020-2021 фінансовий рік, який завершився 3 квітня 2016 року. Через рік Ubisoft оголосила про плани випустити гру в період з квітня 2021 по вересень 2021 року. Схоже, що масштабна пандемія вірусу COVID-19 цього проекту відіграє певну роль у цій нещодавній затримці.

Послуга Stadia продовжує працювати

Можливість випуску більш легкої версії цифрової PlayStation 5