ОГЛЯД No Longer Home

Існує велика ймовірність того, що в кожного з нас були моменти в нашому житті, коли ми повністю загубилися і не знали, яким шляхом піти, який шлях обрати для нашого майбутнього, і побачити, якою долею буде наше життя Давайте вирішимо, на якій роботі працювати
І як нам зайнятися зароблянням грошей і вести нормальне життя, створене для нас суспільством? Ці ситуації можуть відбуватися точно в той самий час, коли ви закінчуєте навчання в коледжі та вступаєте до Сіднейського університету. Ви знаєте, у якому напрямку ти хочеш піти. Це загальні почуття, які були основою в житті всіх людей. Це те, що ми зберігаємо в собі, і це відбувається в нашій свідомості, і коли ви відчуваєте цю гру.
Ця гра хоче знову пережити ці почуття в гравців та аудиторії в кожній окремій частині, оскільки ця гра є грою в стилі розповіді, основою та фокусом якої є розвиток історії про двох підлітків. Вони знаходяться в кінці їхні коледжські роки.

І вони сім’я один з одним.З самого початку гри ви можете повністю зрозуміти атмосферу підлітків, які присутні в різних місцях будинку, і ви можете це чітко бачити, як і під час гри, Ваші друзі цього підліткового періоду, чиї імена AO And you see BO мають у тій грі
і ви дивитеся на їхні розмови один з одним, іноді ви можете робити вибір між діалогами в цій грі, хоча я повинен сказати, що ці вибори дуже короткі, і це не те, що ви можете повністю зрозуміти під час гри.

і мати можливість змінити основний шлях гри та знати, що врешті-решт усе, що існує, розміщується поруч одне з одним у абсолютно хворому стані, починаючи від конструкцій середовища, які існують повністю під землею, на яких розміщені всі інші предмети.
Ви маєте повний огляд будинку в грі, ми можемо бачити його з різних ракурсів, і що ви можете бачити ці види будинку та його різних частин абсолютно мінімально, і ви можете дивитися на це з різних напрямків. Переглянути різні дозволяє вам побачити, що на вас чекає в різних куточках
Є багато речей, які можуть бути присутніми за стіною, яких ви не бачили, і, змінивши цей напрямок, ви можете чітко й повністю бачити це та контактувати з ним під час гри. Дзвінок може просувати гру, як ми вже згадували
Гра зосереджена на розповіді історії та показі емоційних станів персонажів у грі. Діалоги в грі дуже важливі, тому вам слід прочитати їх повністю, щоб мати хороші стосунки з персонажами та їхніми друзями, як а також прекрасне середовище, яке творці створили для нас, різні частини кімнат насправді створюють предмети, з якими ви можете мати справу.
Маючи справу з ними, гра рухається вперед, і дозвольте мені сказати вам, що в половині гри немає розв’язування чогось особливого, чи головоломок, чи інших завдань, які можуть бути присутніми в інших іграх, і ви просто повинні рухатися вперед у цій Гра. Зрозумійте загальну історію гри та подивіться, з якими проблемами стикається кожен із персонажів у грі та вирішує їх чи просто втікає від них. Якщо ми хочемо випробувати гру повністю, ми можна зробити це. Закінчіть гру менш ніж за 2 години, що, на мій погляд, надто мало, і ця гра має набагато більше можливостей для представлення власної історії, і історія закінчується точно на своєму місці. Коли ви граєте в гру, ви Є сни та сцени, які не дуже близькі до реальності, і творці гри намагалися поділитися з гравцями світом фантазії та уявними стосунками підлітків у цей період, які, якщо ми звернемо на них пильну увагу, ми можемо їх зрозуміти, вони недалекі від реальності.

Сюрреалістичні сцени в штатах і сцени будинку, які мінімально розташовані одна біля одної, не можуть насправді показати справжню художню картину, в якій життя двох підлітків дійсно може перетворити цю гру на художню гру. Дуже красиво і привабливо для і коли я пишу цю тему про цю гру, я можу вам сказати, що ця гра добре впоралася зі своєю музикою. Вона має іншу гру, оскільки ми маємо справу з повністю детальною музикою, ми не У вас немає абсолютно окремої музики для різних частин, ви можете сказати нам, що творці гри намагалися створити музику на додаток до дуже мінімального та простого середовища, яке. Водночас він хоче поділитися іншими темами та концепціями для своїх гравців і глядачів і зміг створити гарну атмосферу під час гри.

Чекаємо хороших новин для тих із вас, хто шукає досягнень, ця гра може створити для вас багато сюрпризів завдяки багатьом речам, які ви в ній робите, і оскільки ми упаковали ігрову машину для Xbox, і цю гру ми отримали від видавці гри за цей трюк, яким слід висловити особливу подяку в кінціБеш, який дав можливість випробувати цю гру.

Pros

+ Художні конструкції

+ Мінімальна і проста графіка

+ Різні персонажі

+ Сюрреалістична історія

+ Змінити вигляд камери

Cons

– Сповільненість процесу розповіді

– Занадто коротка гра

музыка - 7
гісторыя - 8
геймплэй - 7
графічны - 7.5

7.4

Це дуже складний шлях — обрати свій життєвий шлях у молодому віці та побачити, яким шляхом ти хочеш піти. Крім того, комбінація емоцій у цей період може ввести в оману будь-яку людину, яка зіткнулася з цією проблемою, як я. Ця гра намагалася навчити нас чомусь новому, відроджуючи ці почуття всередині кожного з нас і водночас насолоджуватися цим.

ОГЛЯД the knight witch

ОГЛЯД Crazy Zen Codeword