ОГЛЯД Lost in Play

Ми всі сумуємо за прекрасними спогадами нашого дитинства, за часом, коли ми бачили світ по-іншому і все було набагато яскравіше, ніж зазвичай.Якщо ви сумуєте за собою, зверніть увагу на огляд гри, яку ми хочемо створити для вас, адже вона можна випробувати Lost in Play і прочитати цей огляд, перш ніж купувати гру, дізнатися свою думку та дізнатися, чи зацікавлені ви в цьому. Грайте в гру чи ні, звичайно, перш ніж почати цей огляд, я повинен зазначити, що ця гра містить дуже красиві та барвисті уяви, тому, якщо ви не хочете відчути це після прочитання цього огляду, це абсолютно дивна річ.
Середовище гри дуже барвисте. Почнемо з середовища всередині гри, яке привертає вашу увагу з перших моментів, коли ви сідаєте, щоб відчути Lost in Play. Усе в цій грі розроблено вручну, і, крім цифрового Графічний дизайн, який ми бачимо та свідками якого ми бачимо, якщо ми пропустимо технічні частини графічного дизайну гри та хочемо поглянути на нього як на динамічну та активну графіку, ми повинні сказати, що все надзвичайне та в справжньому сенсі Слово фантастичне .Поєднання кольорів у кожній частині гри може повністю нагадувати ці уяви та психічні стани, які дитина має в дитинстві, і може бачити все по-іншому за допомогою своєї дуже красивої уяви.

і бачити, мати інший колір і запах для нього
Світ дорослих, мабуть, не такий цікавий і привабливий, як мав би бути, і все так, як воно є, і в ньому немає нічого цікавого та надзвичайного, якщо ми знову не закриємо очі й не побачимо себе у власному дитячому досвіді. Ми граємось із дуже прості речі, які ми можемо не відчувати особливого відчуття, дивлячись на них зараз, і оскільки я говорю про графіку цієї гри, я повинен сказати про поєднання кольорів та атмосферу середовища, яка існує в половині гри в кожному розділі Різні кольори, які ми маємо всередині будинку, дуже красиві, привабливі та приємні, і саме ці кольори хочуть сказати нам це та нагадати нам, що в цій грі ми маємо справу з великою кількістю уяви.

Lost in Play – це фактично пригодницька гра, у якій ви можете отримати доступ до різних головоломок, і вам надаються різні головоломки. Насправді, ще одна частина, яка приваблює цю гру, це наявність різних режимів. Це один із стилів у 91 грі та Той факт, що всі ці стилі існують в середовищі, створеному руками людини, може бути абсолютно незвичайним і унікальним.
Історія гри розповідає про братів і сестер, які насправді грають, і вона переносить вас у власний світ з різними досвідом і уявою, що ці брати і сестри можуть створити особливу пригоду в цій грі за допомогою власної уяви. Кожному подобається випробувати це і насолоджуватися цим
Головоломки в грі не дуже складні і складні головоломки, як ми вже згадували на початку огляду, все дуже просто, починаючи від графіки гри і закінчуючи навіть геймплеєм, але простота не означає, що вона погана, а Навпаки, це повинно бути в цьому З вашого боку, я хотів би сказати, що простота і мінімалізм всього в цій грі нагадує мені моє дитинство, і геймплей цієї гри не є винятком з цього і хоче бути з її ігровий процес і залучення дітей до аксесуарів, які можуть бути не такими важливими.Вона створює дуже унікальні, але прості головоломки, які можуть надати цій грі архітектурний стиль і абсолютно новий вимір на додаток до режиму пригод.
Я також повинен зазначити, що ця гра має пригодницький стиль і режим Point and Click, який означає, що ви клацаєте різні об’єкти та об’єкти, розміщені в середовищі, щоб ваш персонаж мав справу з ними.Кожен може побачити, як вони виглядають і що вони можуть робити. Звичайно, ця гра не з тих ігор, де у вас є лише частини робочого середовища, до яких можна торкатися, які можна нарешті вказати, щоб повністю пройти та відкрити різні частини середовища, які розташовані поруч один одному з дуже красивими кольорами
Геймплей гри не дуже довгий, якщо ви повністю сидите на своєму пристрої, щоб відчути гру, ви можете завершити цю гру повністю за годину, а інші частини ігрового процесу також дуже прості. Це слідує за головоломками, Звичайно, у цій грі має бути просто, як згадувалося раніше, ця простота насправді повністю гармонує з середовищем, створеним грою, що ми також бачимо в ігровому процесі. Треба сказати, що цю простоту можна побачити в інших частинах гри, які оглядаються на нашому веб-сайті, як-от розділ голосу та музики, про який ми зараз поговоримо.
Звукові ефекти в дев’яти частинах цієї гри, від розмови наших ігрових персонажів до фонових звуків, які відтворюються під час гри, усі дотримуються певної грайливості, яка більше схожа на пригодницький стиль гри, але є простою. А загальна атмосфера гри надає більше пригодницького режиму, який дозволяє вам взаємодіяти з цими об’єктами та об’єктами, розміщеними в грі.Створіть таку атмосферу, щоб ви могли більше спілкуватися
Я повинен сказати вам, що, вирішуючи головоломки, які існують у половині гри, ви витратите багато часу на всі з них, тому я кажу, що простота Lost in Play цілком помітна та помітна у всіх частинах. від ігрового процесу, в якому ми бачимо різноманітні головоломки, до звукових ефектів і музики, які можуть водночас викликати в гру режим пригод, а в іншому режимі він показує вам свою власну простоту та красу.

Крім того, мальована та розроблена графіка має стиль мультфільму, який нагадує вам про ваше дитинство, і всі його стилі є дитячими іграшками, що може бути дуже красивою темою.
Голоси, які розміщені на персонажах, дуже смішні, і, як ми вже згадували, це не передає особливого значення, але повністю показує значення персонажів та їхні стосунки один з одним, і можна сказати, що ви не граєте для настрою достатньо і в достатній мірі, відчувається, що тут чітко видно зв’язок між героями
Насправді, поєднуючи різні стилі, ця гра змогла створити новий режим і в той же час вона стосується пригод, які повторюють спогади дитинства для всіх нас, і цей режим фантазії та уяви, що всі діти. Це чітко показує, що у свій час вони переконалися, що ви обов’язково повинні випробувати цю гру, і навіть якщо ви не зацікавлені в цьому стилі гри, через графіку та мультиплікаційний режим цієї гри, який добре розроблений вручну, вам слід зіграти в Lost. принаймні, один раз.

Pros

+ Дуже красива мультиплікаційна графіка, розроблена вручну

+ Простий, але красивий геймплей

+ Озвучення та музика приємні та сприймаються

+ Проста історія

+ Персонажі фентезі

Cons

– нічого

музыка - 10
гісторыя - 10
геймплэй - 10
графічны - 10

10

На самому початку, коли ви входите в гру, ви можете здогадатися, що ця гра хоче вам показати, і простота гри чітко очевидна з самого початку.Коли ви відчуєте гру, ви зіткнетеся з дуже простим геймплеєм і головоломками. яка змінює світ фантазії дитини для вас.Різні персонажі, які існують у цій грі, мають певну простоту, яка може зробити цю уяву та фантазії набагато прекраснішими.

ОГЛЯД Arise A Simple Story – Definitive Edition

ОГЛЯД Clan O’Conall and the Crown of the Stag