ОГЛЯД Kansei:The Second Turn HD

Візуальні романи завжди були одним із жанрів, які мали своїх шанувальників і були дуже популярними серед своїх шанувальників. Цей стиль ігор у поєднанні з іншими жанрами може створити дуже веселу гру, тому слідкуйте за оновленнями, щоб дізнатися більше про гру, яку ми хочемо переглянути в цій області
Фанати, про які ми згадували, є відеоіграми в особливому стилі, які приваблюють особливих шанувальників.
Стиль, в якому ядро ​​Kansei: The Second Turn HD — це історія гри, а процес просування історії гри — це відповідальність шанувальників та гравців, які переживають гру.
Насправді, ці стилі можуть покращити історію в кращу чи гіршу сторону, залежно від гравця та вибору, який він робить під час гри.
Коли ви знімаєте Kansei: The Second Turn HD, ви зустрічаєте багато діалогів і багато персонажів, кожен з яких відіграє особливу роль у цій історії.
Тепер у цій грі ми хочемо мати справу з історією, яка є одним з основних сюжетних ядер, які складають цілі відеокасетки. Кожного дня таємничим чином вбивається одна з великих компаній. Ви зобов’язані відправитися на це місце злочину разом із допоможіть кільком вашим товаришам по команді та розкрийте таємницю того, хто його вбив.
Насправді, можна сказати, що загальна історія першої гри заснована на тих же подіях, і ви відкриєте цю силу загалом, тому що ця гра дуже довга і її можна завершити за певний час.
У грі стоять різні завдання і, як ми вже говорили, ця гра є грою одного образу, що цілком природно, що в грі є багато персонажів з різними діалогами.

Але те, що робить цю гру досить цікавою та відрізняє її від інших візуальних новел, так це те, що на додаток до стилю візуальних романів, ця гра також має в грі стиль point and click, за допомогою якого ви можете спілкуватися з різними персонажами та відвідувати різні середовища. , і залежно від того, що ви робите та розмовляєте з різними персонажами, гра може мати різні кінцівки, які можуть бути або хорошими, і ми повинні відмити хороший кінець, або з дуже поганою кінцівкою, яка не зовсім задовільна
Анімації персонажів під час розмови з ними, якщо вони не дуже великі і віддали дуже цінну частину гри, а також інші анімації, які дуже маленькі і, можна сказати, є одним із дуже позитивних моментів у Гра дуже допомогла завдяки динамічній мережі більшості гравців
Перед вами стоїть завдання розгадати таємницю вбивства цього великого керівника компанії, хоча раніше ви створили багато секретів, і насправді дівчина, яка є головною героїнею нашої гри, має особливість, а саме те, що вона може дуже вміло володіє секретами чоловіків або розкриває справи про вбивство і робить це за допомогою товаришів по команді
Але в цій грі є різниця, і вона полягає в тому, що кожен із персонажів, з якими ви розмовляєте, оскільки ми є матір’ю кримінальної гри та двох із кримінальною історією, є секрети, і кожен із персонажів говорить вам неправду, що Ви впізнаєте їх, і якщо він не зможе розпізнати це правильно, це може закінчитися поганим кінцем у грі.
Вбивця може бути серед ваших товаришів по команді та команд, які зараз допомагають вам розгадати таємницю. Ідіть вперед, щоб побачити, що станеться і куди вас заведе ваша історія
Графіка та дизайн відмінно виконані різними персонажами, кожен з різним дизайном, і з цієї точки зору можна сказати, що гра чудова. Крім того, коли персонажі розмовляють, професіоналам зазвичай з’являється хороше середовище для повернення. Ці середовища також мають гарні деталі, графіку та дизайн, що також може бути ще одним елементом, який допомагає зробити гру більш живою, враховуючи теми, які вона згадує.
Хоча ми не маємо багато волосся в цій грі, тому що ми розкриваємо справу про вбивство популярної та відомої людини, і ми повинні рухатися в певних середовищах, але ці особливі ситуації, як ми згадували, мають потужний план, який вони можуть захоплюють гравців
Музика та звук у грі також є серед дуже різноманітних діалогів, які існують у грі. Усі вони добре зроблені. А також інші маленькі голоси, на які, можливо, не звертають особливої ​​уваги, кожен зміг створити дуже гарне середовище з точки зору того, щоб бути візуальним романом, а також бути для нас грою «покажи й клацни».

Ми переглянули гру для моєї Nintendo, і досвід обговорюється.Для платформи Nintendo гра була створена і працює на повній плавності та плавності, також у нас не було технічних збоїв.Ви не бачили Кі і Фані в грі, і все йшло відповідно до гри
Графіка цієї гри добре виконана з детальним екологічним дизайном, а також у нас є різні персонажі, кожен з яких має свою історію, яка, згідно з цією історією, також приховує від вас певні секрети, і ви повинні зрозуміти ці секрети.
Крім того, музика і звуки в грі, хоча і не дуже довгі, особливі і складні, але невелика кількість звуків і музики в грі змогла допомогти грі ожити.
А також історія гри, яка ставить нас у кримінальний контекст, і звичайних персонажів, які на нас, може стати дуже цікавою назвою для всіх шанувальників художніх романів.
Ігровий процес, який насправді ставить вас у середовище, в якому відповідно до рішень, які ви приймаєте, і персонажів, з якими ви спілкуєтеся, історія розвивається по-іншому для вас, що викликає захоплення.

Pros

+ різноманітність діалогів

+ комбінація point and click і візуальних романів

+ складна історія

+ гарне зображення та графіка

Cons

– в грі не так багато місць

– повторювані рішення

музыка - 8
гісторыя - 8.5
геймплэй - 7
графічны - 8

7.9

детективна тема та атмосфера можуть бути цікавими в кожній сюжетній лінії візуального роману. і якщо цей візуальний роман поєднати з грою «точка й клацни», це може бути такою цікавою назвою

ОГЛЯД Eternal Radiance

ОГЛЯД JankBrain