ОГЛЯД Instruments of Destruction

Сьогодні ми пішли переглядати гру, яка на перший погляд може здатися дуже простою, але, отримавши цифрові коди гри, ми спробували хоча б раз спробувати цю гру, причому з власного досвіду та задоволення. недоліки, які ми взяли з інструментів руйнування, ми підготуємо для вас огляд, щоб ви могли його прочитати.
У нашій грі є різні острови, кожен з яких показує вам різні етапи, на які ви можете звернути увагу, кожен з яких доступний вам з різними труднощами, і в найпростішому режимі вашої гри ви повинні почати гру на сцені один з островів
У вас є школа, згідно з якою ви повинні знищити все в цій частині острова.У першій частині водій може вибрати обладнання, яке необхідне для знищення інших матеріалів, і розмістити його в потрібному місці, щоб ви могли побачити Make впевнені, що вони руйнують необхідну конструкцію
Ви можете зробити спорядження сильнішим, підібравши обладнання та модернізувавши його та певним чином персоналізувавши, а також можете розширити гру на свій смак.Звичайно, варто зазначити, що у вас є певний ресурс і бюджет у інструментах знищення. Він починається від 20 000 доларів, і ви можете отримати його на різні витрати.

Він просить вас створити потрібний транспортний засіб, і це повністю залежить від вас, на якій стороні знаходиться водій транспортного засобу, який вам потрібен, і як вам подобається транспортний засіб, який хоче знищити все обладнання, щоб мати кілька куль. Або з яким ланцюжком вони пов’язані. Та сама персоналізація, що відбувається на початку гри, може показати гравцям силу ігрових предметів, а гравцям та їх аудиторії – різноманітність деталей гри, щоб розробники гри У ній є спеціальні деталі для іграшки, але ми не просто маємо справу з простою грою з такою назвою, але ми стикаємося з хорошими деталями, і ми не можемо використовувати їх у польових умовах для виготовлення бажаного пристрою, звичайно, Дозвольте мені сказати, що на кожному етапі вам може знадобитися окремий і інший пристрій, який вам доведеться мати справу з різними структурами, щоб їх знищити, тому ви повинні ретельно створювати транспортні засоби та транспортні засоби, які використовуються для знищення, щоб ми могли побудуйте всі структури, які ліквідуйте там на наступних кроках
Гра не робить вас ні з чого. Ви можете побудувати саме той транспортний засіб, який хочете знищити. Звичайно, це може викликати метеори та неприємності. Якщо ви стандартизуєте цей транспортний засіб, він може рухатися. Переміщення в інші місця ненавмисно знищить деякі людські об’єкти які блокують шлях і хід вашого транспортного засобу і не дають йому досягти основної мети, якої ви хочете досягти.
Ця гра не шукає логічних речей і тих речей і пристроїв, з якими ми стикаємося в реальності. Насправді в цій грі у вас є такі режими транспортних засобів, за допомогою яких ми знищуємо інші компоненти, а насправді є і ви можете допомогти Комбінувати свої уяви і створіть новий транспортний засіб, який може не виглядати ні на один із них, але може легко зруйнувати всі споруди та будівлі.
Фізика руйнування в грі, який є ще одним дуже хорошим і сильним режимом, який ми бачимо в Instruments of Destruction, як вказує назва цієї гри, ми повинні бути в змозі знищити багато речей у грі, і цей режим є найкращим можливим режимом. . Він формується і досліджує гроші з веж, до яких ми повинні нарешті дістатися, щоб знищити їх. Звичайно, ці прибуття та маршрути в Наджаф вимагають, щоб гілка Тебріз проходила через них за допомогою автомобіля, який ви побудували Іноді через нестандартний характер вашого транспортного засобу та ґрунту, на якому він зруйнований, неможливо перетнути ці мости і це створює неприємності.

Будь-який шлях у грі, щоб дістатися до веж, які ми повинні знищити, може здатися трохи повторюваним на всіх етапах, але можна сказати, що знищення різних речей у цій грі дуже весело, тому що ви можете в цій грі знищити все та патрулювати і дивіться, що вам подобається, знищуйте себе і знищуйте їх за допомогою транспортного засобу, в якому ви перебуваєте.
Ви також можете виконувати кожен крок з різними труднощами, коли після проходження цього кроку з певною складністю поруч з ним з’являється певна галочка, яка вказує, що ви пройшли етап із цією складністю, яка знову ж таки залежить від Є транспортний засіб, який ви Ви використовуєте в прихованому режимі, і ця складність повністю залежить від автомобіля, на якому їде ваш водій.
Але цей простий шлях кидає виклик арифметичному числу, оскільки ви збільшуєте складність гри, просить вас побачити, що вам потрібно зробити в першу чергу і що вам потрібно спочатку дослідити, і якщо так. У спеціальних режимах, якщо ми цього не робимо. зробити це правильно, ми не можемо закінчити етап, і саме на цьому етапі ми можемо побачити креативність творців гри, тому що гра дуже особлива, але з більшою складністю, тобто з найскладнішим руйнівником номерів. Обличчя
У міру просування гри ваші транспортні засоби матимуть більше можливостей, наприклад, пізнішеЯкийсь час ви можете використовувати їх, щоб обстрілювати будівлі, мости та вежі та руйнувати їх на відстані.
Але в цьому середовищі відбувається все, що помітно завдяки дуже красивим і різноманітним предметам і деталям гри, які можуть кинути вам багато викликів і створити для вас особливу розвагу, тому не втрачайте себе та відчуйте гру, тому що ця гра може здивувати вас на вищих рівнях і предметами, які можуть бути заблоковані для вас на ранніх етапах, а коли ви досягнете їх, відкриєте їх, і ви зможете відчути на собі Це може бути особливий і незабутній досвід для будь-якого гравця, який випробує цю гру.

Pros

+ Висока руйнування всього

+ Красива руйнується фізика

+ Приваблива графіка

+ Різні предмети для персоналізації

Cons

– Дизайн є повторюваним кроком

– Шлях у цій грі для просування кроків повторюється

– Музика набагато простіше, ніж очікувалося

музыка - 6.5
гісторыя - 6
геймплэй - 6.5
графічны - 7.5

6.6

Ця відеогра спочатку може здатися простою, але я обіцяю вам, що коли ви зробите кілька кроків далі, ви побачите, що гра є досить складною водночас, і вам потрібно виконати кроки, щоб подумати про них, щоб зосередитися, не поспішайте , тож якщо вам потрібно кинути виклик, обов’язково спробуйте цю гру.

ОГЛЯД Human Apocalypse

ОГЛЯД Pretty Girls Rivers