ОГЛЯД HIM & HER 3

Як випливає з назви гри HIM & HER 3, у цій грі перед вами стоїть завдання доставити хлопчика дівчинці, але якою ціною це закінчиться? Насправді у вас є різні етапи в грі, в яких усі етапи потрібно зробити. Хлопець у грі досягне дівчинки з іншого боку, а це часом може бути важко, тому що у нас є так багато кроків і предметів, які ви можете рухати, допомагаючи їм. Виходячи з гравітації, ми можемо насправді отримати повз ці об’єкти і йдіть до місць, де знаходиться дівчина в грі, щоб ви могли закінчити етап.
Відповідь на все, що може запропонувати гра, полягає в тому, що, звичайно, враховуючи бюджет і незалежну гру, яка перед нами, ми можемо очікувати, але графіка, яку має гра, може бути відповідною графікою через різноманітність та атмосферу гри і грати При невисокому бюджеті можна сказати, що графіка прийнятна і красива
Хоча багато речей у грі дуже прості, і ми не бачимо нічого складного в цій грі та складній музиці цих особливих звуків, у мене навіть є дуже складна історія в грі
В результаті цієї гри вона має іншу мету. Ця гра не хоче залучати вас історіями чи музикою, а хоче чекати годинами веселощів, щоб ви кинули виклик вам із головоломками та загадками в грі.


Насправді, ці головоломки та загадки становлять ядро ​​гри, щоб ви могли досліджувати дівчину в грі за допомогою сили тяжіння та рухомих об’єктів на них, і, як випливає з назви цієї гри, насправді, загальна мета цієї гри гра Це те саме.
Загалом у грі є 3 різних рівня складності, ви можете грати в останню складність дуже важко, ви не можете збільшити масштаб гри, щоб ми могли бачити загальне середовище в грі, але у звичайному складі ви можете мати загальне середовище Див. Аббасі і уявіть собі, як відкрити вам шлях до дівчини в цій грі.
Насправді, ранні етапи гри дуже прості та легкі, тому деяким гравцям може набриднути, але в міру проходження етапу завдання, які стоять перед гравцями, збільшуються, і вам доведеться робити все більше і більше, щоб досягти своєї мети, та сама дівчина в Зробіть усе, щоб досягти його.

Ви також повинні бути обережні, щоб не прочитати цей вірш із Самарри, а також окремі частини карти. Це головний герой
Мені дуже сподобалися особливості дизайну персонажів. Я вважаю, що дизайн цих персонажів дуже смішний, і можна сказати, що дуже гарна присутність, а також музика, яка грає у фоновому режимі та позаду гри. гарна гармонія з атмосферою гри.Можна сказати, що для гри з такою ціною і як самостійна гра ця гра весела гра
Головоломки, які існують у цій грі, також дуже багато в одному. Як ми вже говорили, вам потрібно просто надіслати маршрути та дістатися дівчини в цій грі. Насправді деякі з них є в цій компанії. Я знайшов шлях до Проблема в тому, що ви насправді входите через портал і досягаєте дівчини в цій грі.

Дизайн середовища, який також присутній у грі, майже чорно-білий, що можна сказати, що в ньому використовуються дуже прості кольори і має певні складності, як ми згадували на початку цього огляду, ця гра в цілому виглядає для складнощів і складних питань для гравців і пропонує все у найпростіший спосіб для гравців, щоб гравці могли розгадувати головоломки, які є ядром гри, щоб передати їх дівчині в грі, яка головною метою цієї гри є досягти
Можу сказати, що музика, яка грає в грі, викликає у мене дуже добрі почуття, і вони могли слухати цю музику для мене і вас довгими годинами. Ця музика може подарувати гравцям дуже гарний настрій, щоб гравці могли розслабитися з їхніми нервами. Розв’яжіть у цій грі дуже розслаблюючий режим головоломок і дійдіть до дівчини в грі.

Звичайно, не можна ігнорувати, що графіка і повторювані кольори, які існують на етапах, можуть через деякий час стати трохи нудними і повторюваними для деяких гравців, і насправді та сама обмежена музика, яка є в грі, та сама. І через деякий час музика повторюється для гравців, тому що в ній не так багато різноманітності, а також головоломок, які є в цій грі, це правда, що після деяких складних завдань і головоломок, щоб досягти дівчини в цій грі. , але ці головоломки можуть повторюватися, тому що після кроків у гру не додаються нові предмети та нові завдання, і насправді ми бачимо ті самі завдання в цій грі, але ми не можемо сказати, що ця гра цікава для гравців з її мінімалізмом дизайн, а також його проблеми.

музыка - 6.5
гісторыя - 4.5
геймплэй - 5.5
графічны - 5

5.4

Ця гра з її загадковим ігровим процесом і простою темою може бути веселою грою, але ми не можемо ігнорувати той факт, що через деякий час ця гра стане повторюваною і нудною.

ОГЛЯД One Hand Clapping

ОГЛЯД Clockwork Aquario