Огляд Forza Horizon 5

Тепер, через три роки, настав час показати п’яту версію серії Fortza Horizon. Гра Forza Horizon 5 зі змінами в структурі гри, а також покращеним ігровим процесом зробили цю серію все ще відомою як найкраща серія аркадних гонок. Увійшовши в ігровий світ і залишивши вступ позаду, перше, що кидається в очі, це зміна структури історії гри. У минулому гравець увійшов у світ ігор як водій, який з часом брав участь у різних фестивалях; Фестивалі, які вже стартували.
Тоді як у Fortza Horizon 5 умови розповідаються інакше. Ось ви, як новий водій у Мексиці, повинні допомагати вигаданим персонажам влаштовувати різноманітні фестивалі, такі як фестиваль за містом, змагання по бездоріжжю чи вуличні змагання. Кожен фестиваль складається з кількох різних секцій, і кожен розділ має ряд особливих сюжетних місій в рамках одного виду змагань. Ви будете заробляти спеціальні бали, проводячи сюжетні змагання разом з іншими світовими ігровими змаганнями. Тепер, маючи ці очки, ви можете просунути історію гри.
Звичайно, історія та розповідь не зосереджені на гоночних іграх, але PlayGrand Games змогли запропонувати іншу та захоплюючу частину, представивши нову структуру та дуже добре поєднавши її з ігровим процесом. Іншими словами, ви можете недбало ставитися до розділу історії Forza Horizon 5 і грати тільки в звичайні ігри, але різниця між іграми компанії та іншими іграми та знайомство гравця з ігровим світом змусило вас спробувати заробити очки та безкоштовні та заповнені розділи. з усіх фестивалів. .
Ще одна річ, яка змусить вас завершити ігрову кампанію, — це захоплююче змагання, яке вважається останньою частиною кожного фестивалю. Остання частина кожного фестивалю включає спеціальний конкурс. Наприклад, «Голіаф» — це дорожні перегони, які охоплюють всю Мексику та пропонують чудові враження. Однак геймплей є основним фактором, який перетворив Forteza на повноцінну гоночну гру, і хоча вона зазнала кількох змін, вона все ще є захоплюючою. Насправді, формула Polygrand Games для цієї серії настільки гарна та повна, що може розважати користувачів, вносячи незначні зміни.
Що робить ігровий процес настільки привабливим у гоночних іграх, так це дизайн автомобіля, різноманітність середовища та контент, наданий аудиторії. Fortza Horizon 5 налічує понад 500 автомобілів, майже всі з яких, можна сказати, мають різний дизайн. Якщо ви керуєте двома різними автомобілями, навіть якщо вони в одному класі, ви помітите різні характеристики кожного. Вільне водіння в навколишньому середовищі може не показувати різниці між автомобілями, але коли ви починаєте гонку, відмінності в прискоренні, керуванні, стартовій швидкості тощо – це те, що дійсно впливає на ваші виграші та програші.


Кожен фестиваль має кілька конкурсів. Після серії змагань стають доступними нові конкурси, щоб завжди було цікаво. А поки добре відсвяткувати сезонні змагання. Як і раніше, у грі є чотири сезони, які змінюються з часом, і між ними ви будете переживати сезонні матчі. Діяльність в ігровому світі не закінчується змаганнями по бездоріжжю, кантрі та вулицях, але PR Stunts також має свій фестиваль. Чудова особливість Forza Horizon 5 полягає в тому, що вам не потрібно грати в усі змагання кожного фестивалю, щоб заробити цінні призи та гроші, щоб купити інші автомобілі або оновити їх.
Між виходом Forza Horizon 5 пройшло небагато часу. Ця робота була представлена ​​за півроку до її релізу на E3 2021. Крім того, до виходу четвертої версії у нас залишилося всього три роки, тому шанувальники хвилювалися за зміст гри. Дехто думав, що ця гра була б не дуже новою, якби ви скопіювали Forza Horizon 4. Дехто думав, що гра буде страждати від поганого контенту, тому що розробники довго не могли працювати над нею.
Ви повинні знати, що з самого початку серія Forza Horizon використовувала однакову кількість часу для випуску нових версій. Між першою і другою версіями і навіть від другої до третьої було всього два роки. Playground Games Studio знадобилося ще два роки, щоб створити та випустити четверту версію гри. Дивлячись на якість версій Forza Horizon, ми не тільки не помітимо падіння якості, а й будемо покращуватися з кожним роком. Ігри Forza Horizon ставали кращою версією за версією, і це викликало захоплення шанувальників. Якщо ми уважно подивимося на цей процес, ми виявимо, що Forza Horizon 5 розробляється навіть довше, ніж усі його попередники.
Серія Forza Horizon завжди була флагманською графікою свого часу. Незважаючи на те, що Xbox One мав одне з найслабших апаратних засобів свого покоління, він розробив графічний шедевр під назвою Forza Horizon 4. Британська студія Playground вийшла на сцену з неймовірною графікою ігор Forza Horizon 5. Зображення були фотореалістичними; Тому в одній сцені ми думали, що фотографії з реального світу, але через кілька секунд ми зрозуміли, що дивимося на фотографії з гри! У трейлерах грали небо 8K, зображення гір і скель, природних ландшафтів і навіть сила світла Дазі.
Ми були впевнені, що Playground Games зі своїм талантом зможе створити незабутні візуальні ефекти на новому потужному обладнанні Xbox. Однак середньовічність Forza Horizon 5 дещо втратила графічний потенціал гри; Але зрештою нове творіння Playground Games знову вразить шанувальників. Forza Horizon 5 як виконала свою обіцянку, так і провалилася! Насправді, погана новина полягає в тому, що деякі проблеми з графікою в грі не дозволяють Forza Horizon 5 стати ідеальним ефектом.
Почнемо з хороших новин! Forza Horizon 5 така ж красива, як і трейлери до гри. Якість текстур і текстур, як всередині, так і зовні автомобіля, а також в ігровому середовищі, надзвичайна. Як і обіцяли, ми маємо справу з повністю фотореалістичною грою, яка буде ласкати ваші очі від початку до кінця. Гра не тільки вкотре продемонструвала здатність Playground Games створювати мистецтво, але й схвилювала нас про майбутнє компанії та Fable. Тим більше, що Fable має бути повністю наступним поколінням і не буде доступним для консолі Xbox One.
Насправді, гра дає вам свободу йти лише на матч на ваш вибір і насолоджуватися грою скільки завгодно. Існують різні проблеми разом із дорогоцінними Forteza Horizon 5 Wheelspids, які змушують вас постійно заробляти гроші та різні машини. Інша річ, яка робить Forza Horizon 5 привабливою, це різні погодні умови. Тут ми бачимо такі речі, як блискавки та сильні дощі, а також такі речі, як піщані бурі.
Це спонукає гравця випробувати змагання кожного фестивалю; Навіть якщо фестивальні конкурси не представляють інтересу. Іншими словами, PlayGrand Games правильно та з найкращою якістю поєднала всі компоненти гри, щоб користувач міг насолоджуватися захоплюючим досвідом; Досвід, сповнений краси, захоплюючих моментів і вивчення середовища, які з точки зору різноманітності можна вважати найкращими серед інших версій серії. Beats — одна з ознак серії Forza Horizon, а в п’ятій версії ми бачимо шоки для кожного фестивалю. Хоча вони все ще пропонують інший досвід, команда розробників могла б використовувати найкращі удари для гри.
На додаток до кампаній і фестивальних змагань, багатокористувацький ігровий режим також може забезпечити хороший досвід. Наявність Battle Royale Forza Horizon 5 разом із онлайн-метриками — це одна з речей, яка приверне увагу аудиторії, а хороша якість серверів дозволила вам зайти в цей розділ і насолоджуватися ним, незважаючи на проблеми, які існують для іранських користувачів. А поки варто відзначити персоналізацію машин. Гравці моглионовлюйте апарат вручну або автоматично. Оновлення гри є однією з важливих речей, на які ви повинні звернути увагу, і це безпосередньо впливає на ваші виграші та програші.

Персоналізація зовнішнього вигляду завжди була однією з цікавих речей для користувачів, які цікавляться дизайном. Ви можете створити красивий дизайн для свого автомобіля вручну або використовувати дизайн, створений іншими користувачами, щоб зробити свій автомобіль привабливим. ШІ в грі також на найкращому рівні завдяки системі приводу. Змінюючи складність і продуктивність цієї системи, вони добре адаптуються до того, як ви граєте. Якщо ви належите до тих людей, які не користуються основним маршрутом у бійках, система водіїв добре засвоїла це і може бути використана у поганій боротьбі проти вас.
Все це йде рука об руку, щоб надати ігровому процесу Forza Horizon 5 реалістичне відчуття, незважаючи на його аркадний характер. Візуально Forza Horizon 5 — це найкрасивіша автомобільна аркадна гра, створена сьогодні. Дуже хороший і точний дизайн текстур, а також відмінне освітлення в грі роблять Мексику дуже привабливою. Fortza Horizon 5 візуально така, що іноді хочеться просто дивитися гру і безтурботно дивитися на машину.
Fortza Vista — це розділ, де ви можете дивитися ігрові автомати та досліджувати їх під різними кутами. Повторна спроба освітлення та візуальних ефектів зробила цей розділ ще більш привабливим. Якщо ви належите до тих людей, які піклуються про музику під час гри, я повинен сказати, що Forza Horizon 5 у цьому розділі вас задовольнить. Музика для гри дуже якісна і розроблена з великою кількістю звуку. З точки зору звуку, кожна машина має свій звук, а змінюючи ракурс камери, звук машин також добре змінюється, так що користувач відчуває реалістичні відчуття та настрій.
Деяка рослинність і нерослинність здалеку невідомі, і до них потрібно підійти, щоб з’явитися. Це справедливо в усіх ігрових середовищах. Наразі невідомо, що він робитиме після відходу з посади. Playground Games не встигли це виправити. Можна сказати, що це пов’язано з обмеженою потужністю апаратного забезпечення консолі; Але треба сказати, що на платформі ПК ситуація гірша. Проблема LOD присутня на великих відстанях на всіх платформах. Однак Playground Games пообіцяли оновлення для вирішення цих проблем.
На момент написання статті не було випущено жодних оновлень для вирішення цих проблем. І коли вони з’являться, невідомо. На жаль, цей негатив іноді може залишатися непоміченим у середовищі з набагато меншою кількістю деталей і може вплинути на ваш досвід. Проблема пізнього завантаження текстур – не єдина технічна проблема Forza Horizon 5, і на відміну від попередньої версії гра страждає від дрібних і великих помилок. Протягом свого 35-годинного ігрового досвіду я натрапив на близько десяти помилок, великих і маленьких, але, на щастя, жодна з них не змусила мене відкрити та закрити гру.
Наприклад, одного дня після гонки я натрапив на темне середовище, де стояла моя машина. Через кілька секунд ігрове середовище почало завантажуватися! Кілька разів під час зіткнень автомобіль демонстрував дивну фізичну поведінку. Нарешті, якою б чудовою не була гра з точки зору художньої та візуальної графіки, вона не є технічно досконалою. Звичайно, помилка — це рідкісний випадок, який ніколи не трапиться з вами, але згадка про це означає, що Playground Games все одно доведеться спробувати покращити вашу гру та запропонувати різні оновлення для неї.
На щастя, гра не скидає кадри ні в режимі якості (тридцять кадрів рідної якості), ні в режимі продуктивності (шістдесят кадрів із динамічною якістю) і працює максимально плавно. Крім графіки, яку ще місію ми хочемо від гонкової гри, крім розваги? Forza Horizon 5 є синонімом слова розваги. Можливо, краще спочатку подивитися на покращення ігрового процесу порівняно з попередньою версією. Система контролю дорожнього руху стала набагато кращою та складнішою. Незалежно від складності та налаштувань, які ви виберете для гри, ви повинні оволодіти певними навичками та прийомами управління.

Ви повинні знати, де використовувати стоянкове гальмо, де гальмувати, куди повертати і де і скільки керувати. Ігнорування будь-якого з цих пунктів може негативно вплинути на ваше керівництво. З іншого боку, водіння здається більш плавним. Керуючи будь-яким автомобілем, позашляховим чи бездоріжжям, з довгою колісною базою чи вантажівкою, трековою чи класичною, кожен має своє унікальне відчуття. Завдяки технології, що використовується в тригерах і вібраційній системі контролера серії Xbox, водіння стане для вас набагато реалістичнішим і приємнішим.
Зверніть увагу, що ні в якому разі не використовуйте мишу або клавіатуру, щоб випробувати Forza Horizon 5. Ця гра створена для розваги в командах або аналогах. Друге, що важливо в аркадних гонках, це деталі та кількість машин. На щастя, завдяки численним ліцензіям Playground Games, Forza Horizon 5 — це море старих і нових автомобілів, які не закінчаться, скільки б ви не грали. У грі є чотири типи автомобілів: звичайні, рідкісні, епічні та легендарні. У цю категорію також входять обкладинки для ігор.
Після придбання та придбання автомобіля ви можете налаштувати або налаштувати компоненти салону автомобіля за відносно низькою ціною. Тюнінг допомагає збільшити потужність гальмування, швидкість, потужність руху тощо. Система руйнації автомобіля також не надто велика, і я думаю, що Playground міг би зробити трохи більше для цього. Однак фізика гри в кожній сцені є уроком для геймерів.
Ви можете не тільки змінити салон автомобіля, але і налаштувати зовнішній вигляд автомобіля. На щастя, гра дає вам багато інструментів для стайлінгу автомобіля. Це дозволяє гравцям створювати креативні та красиві конструкції. Не варто недооцінювати креативність гравців! Особисто я використовував готові конструкції для своїх автомобілів з усього світу. Ви також можете вибрати капелюхи, одяг або штани для свого персонажа з предметами, які ви отримуєте під час гри, які, як не дивно, мають гарну різноманітність.

музыка - 9.5
гісторыя - 10
геймплэй - 9
графічны - 10

9.6

Це одна з тих автомобільних ігор, досвід яких є обов'язковим для всіх шанувальників цього стилю. Існування іншого відділу компанії, а також дуже хороший дизайн автомобілів зробили цю версію гарним враженням як з точки зору історії, так і з точки зору ігрового процесу. Звичайно, дизайн машин - не єдине, що робить цю гру привабливою, але наявність інших речей, таких як музика, візуальні ефекти, звук тощо - головна причина привабливості цієї версії.

У новій виставі актора озвучують Артур Морган і Джоел

Графік випуску пакету розширення для Back 4 Blood