ОГЛЯД Citizen Sleeper

Сьогодні ми хочемо дослідити гру, яка знаходиться за межами Землі і тече в космосі. Ця гра про космічні станції, які люди створили в майбутньому і люблять міста, в яких вони живуть, щоб вони могли продовжувати своє життя. Дайте нам це і збережіть вона жива, залишайтеся з нами, щоб ви могли перевірити спільноту цієї гри, і якщо у вас виникнуть сумніви щодо покупки цієї гри, ми її повністю виправимо.
Ми на боці хорошої історії з історією, яка дійсно може вас здивувати. Ви перебуваєте в цій грі як персонаж, який живе в нижній частині міста, і його розум поміщений всередині роботизованого тіла. Щоб він міг продовжуйте своє життя, що у нього багато проблем із законами цього суспільства і він завжди тікає від кого, щоб він втік в космос і цю космічну станцію, щоб він міг вижити.
Насправді цикл Citizen Sleeper такий, що на космічних станціях є категорії та завдання, які ви повинні виконати. Гра ставить перед вами багато варіантів, і для них є наслідки. Вони приходять до ви разом з ними, і ви повністю повинні робити те, що ви робите, коли прокидаєтеся. Продовжуйте без будь-яких клопотів. Ці рішення повністю залежать від вас. Це приймає гравець, який керує грою.

Кожен вибраний цикл дає від одного до п’яти кубиків, і все залежить від вашого фізичного стану на даний момент, і чим здоровіше ваше тіло, тим більше циклів ви можете виконувати протягом дня. Це означає, що ви отримуєте більше очок у грі
І через деякий час ваше тіло буде нижче його самопочуття, тому що ви граєте в цю гру в тілі робота, і ремонтуєте своє тіло, і кожен раз, коли ви не робите ці ремонти, ваше тіло буде терпіти поломки. Можливо, вам доведеться відремонтувати їх і не робіть цього. Ваше здоров’я погіршиться. Ви не можете виконувати більше місій і циклів протягом дня.
Якщо ви нічого не їсте протягом дня, ваша енергія впаде, а це означає, що ситуація для вас буде складнішою, а якщо ця енергія досягне нуля, це може дуже ускладнити вам ситуацію в цих місіях. не дозволяйте їжі знизити вашу енергію і зверніть увагу на цей рівень
Крім того, додайте кількість елементів у верхній частині сторінки, яка, як ми сказали, від одного до п’яти, у ці цикли, щоб побачити, чи ці цикли працюють добре чи ні, оскільки кількість елементів буде зростати. Наприклад, якщо ви досягнете 4 або 5, ваша робота буде кращої якості та з кращими результатами. Ви отримаєте більше результатів, коли ми помістимо вас у холодильник, але коли ці цифри зменшаться, ці результати погіршаться. Якщо ви робите їх у цьому циклі, це становить 50%, а це означає, що ви можете відвідати Анкару або зробити це добре, це повністю залежить від товару.
Виконуючи цикли існування, ви набуваєте навичок, і залежно від того, до якого навику ви притягуєтесь, ви отримуєте більше рівнів у межах цієї навички, і ваша майстерність зростає в цій конкретній частині, наприклад, є гра. Ми можемо посилатися на інженер, який займається переважно машинами та ремонтом, або інші люди, які займаються хакерством, а також іншими завданнями, які мають такі навички, що, виконуючи їх, ми можемо покращити свої навички. Збільшити в цьому спеціальному розділі
Це залежить від того, які з цих навичок ви підвищите. Збільшуючи кожну з них, ви можете зробити багато речей. Наприклад, якщо ви підвищите свої інженерні навички, ви зможете легше ремонтувати себе, коли ви робите це, ви можете виконувати більше циклів протягом дня. Загалом у Citizen Sleeper є ряд процесів, які, якщо ви будете виконувати їх один за одним і в пріоритеті, ви можете виконувати більше циклів протягом дня. Дайте і завершите та отримайте кращі результати в грі
Після першого завдання, яке ви виконуєте в цій грі, ви можете відправитися в інші частини космічної станції і побачити інші речі, які має робити тіло. У цій частині також є інші персонажі, які чекають на табу та розмови, а коли Ви розмовляєте з ними, ви можете побачити дуже красиві художні конструкції, які призначені для персонажів і поєднати їх у різних частинах і в певних варіаціях і відмінностях.
Через деякий час додаються ці нові цикли та місії, які становлять годину, і в кожному з них може бути позитив на негатив. Кожен із них є символом чогось, якщо всередині цих кіл є позитивний знак. вказує на те, що робота, яку ви хочете виконати, швидше за все, матиме позитивні результати, і дуже малоймовірно, що результати дадуть вам вступ і негативний відгук, і навпаки. У вас будуть негативні результати, тому вам потрібно звернути увагу на те, як ви робити кожну справу.

Щоб змінити вивіску на цих годинниках Найбільш захоплююча частина цієї гри полягає в тому, що вона завжди тримає гравців залученими. Щоразу, коли ви відчуваєте цю гру, ви завжди відчуваєте, що в грі є речі, які вам потрібно зробити певним чином. Це ніколи не пропускає місію. Одразу після цикл закінчується, є наступні завдання, які ви можете виконати. Є багато різних персонажів, які чекають, коли ви досягнете їх і виконайте нові завдання. Ваше тіло, і ви можете отримати дуже хороші деталі з історії, читаючи ці діалоги, які дуже докладні та Я пропоную вам уважно прочитати всі ці діалоги.
Але, як ми вже згадували, у цій грі є багато речей, які ви можете зробити як старший інженер і навіть як хакер у цій грі, але ми не говорили про систему та механізми злому в цій грі.
Злом у Citizen Sleeper дуже особливий і може не схожий на інші навички, тому ви повинні мати цикли та пріоритети та бути дуже обережними, розміщуючи елементи у верхній частині сторінки.
Можливо, на перший погляд, коли ви відчуваєте, ця гра є досить простою грою з купою місій і завдань, які ви виконуєте як персонаж у фізичному режимі, і лише деякі з цих кубиків і полів у ви розміщуєте їх у верхній частині екрана і зачекайте, щоб побачити, чи працює вона з хорошими відгуками, але я маю сказати вам, що після короткого часу досвіду цієї гри ви можете опинитися в цьому. Знайдіть цикл багатьох речей, які ви завжди робите, і чекаєте на нову бути вирізаним, щоб ви могли використовувати їх для покращення своїх навичок. Я обіцяю вам, що ця гра розважить вас так, що ви навіть не помітите плину часу, а головне, у грі є логічний цикл з дуже детальними та реалістичні діалоги, які дають реалістичні відчуття гравцеві та аудиторії, яка це відчуває і частково може. Є так багато частин, що ми можемо побачити багато різних речей, які дають вам режим Мессі b Вона не грає і не набридає. Якщо ви все ще сумніваєтеся в купівлі цієї гри, дозвольте мені сказати вам, що якщо ви читаєте діалоги і маєте терпіння, ця гра може стати для вас чудовою і шедевральною грою, тому що багато частин У ньому багато чого не закінчиться.

Pros

+ Надзвичайна різноманітність завдань

+ Дуже різноманітні та різні навички

+ Приємна і прийнятна графіка

+ Детальна історія

+ Багато-багато діалогів

+ Художнє оформлення красивих персонажів

Cons

Нічого

 

музыка - 10
гісторыя - 10
геймплэй - 10
графічны - 10

10

Гра може бути однією з тих ігор, яка принесе вам багато пригод і не матиме багато шанувальників, але я обіцяю вам, що якщо ви цікавитеся цими режимами та працюєте, вам обов’язково сподобається ця гра. Випробуйте її протягом кількох хвилин, тому що через короткий час ви можете зрозуміти, що вони грають у цю гру вже кілька годин, тому що різноманітність у грі настільки велика, що ви втратите себе в них.

ОГЛЯД Ritchy’s Nightmare

ОГЛЯД Kao The Kangaroo