in

Xbox розширює свою ексклюзивну лінійку ігор до PS5.

З огляду на останні галаси, які кружляють у світі ігор, схоже, що Microsoft серйозно розглядає можливість змінити ситуацію, зробивши свої ексклюзивні ігри доступнішими, потенційно перенісши їх гравцям на PlayStation 5. Цей крок є досить несподіваним, враховуючи, наскільки жорстко платформи зазвичай охороняють свої ексклюзивні титули. Але Філ Спенсер, великий бос, відповідальний за ігри в Microsoft, нічого не виключає. Він прагне бути відкритим, кажучи: «Я справді вірю, що в цьому ландшафті, який постійно змінюється, ми не повинні закривати двері перед тим, щоб ігри з’являлися будь-де».

Це зміна ставлення, яка красномовно говорить про те, як розвивається ігрове співтовариство. Межі між платформами починають стиратися, відкриваючи захоплюючі можливості для геймерів у всьому світі. Цей крок стосується не лише бізнесу; мова йде про визнання того, що геймери хочуть насолоджуватися чудовими іграми, незалежно від консолі, якою вони володіють. Це знак інклюзивності та співпраці, сприяння почуттю єдності в спільноті, яка часто розділена лояльністю до бренду.

Якщо Microsoft продовжить реалізацію цього плану, це може ознаменувати нову главу в історії ігор, де фокус буде не на ексклюзивності, а на тому, щоб принести радість якомога більшій кількості гравців. Безумовно, це сміливий крок, але той, який може змінити ігровий ландшафт на краще.

Було придбано чотири мільйони копій V Rising.

Lara Croft завоювала своє місце як одна з найвідоміших фігур в іграх.