in

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom не має пакета розширення.

Оголошення Nintendo про те, що «Легенда про Зельду: Сльози Королівства» є прямим продовженням високо оціненої гри «Подих дикої природи», схвилювало ігрову спільноту. Обіцяючи унікальну та інноваційну ігрову механіку, сиквел мав багато чого виправдати, і, здається, він перевершив очікування завдяки своїм винахідливим функціям. Коли шанувальники занурилися в захоплюючий світ продовження, стало очевидно, що Nintendo знову розширює межі того, чого може досягти серія Zelda.

Однак, незважаючи на надзвичайний успіх і позитивний прийом «Сльози Королівства», шанувальники можуть запитати, чи планує Nintendo розробити пакет розширення, щоб ще більше покращити ігровий досвід. У нещодавньому інтерв’ю Famitsu Ейдзі Аонума, продюсер серіалу, надав деякі ідеї. Він розповів, що наразі немає планів щодо пакета розширення, пов’язаного з «Сльозами Королівства». Натомість команда розробників повністю присвячена створенню наступної гри серії Zelda, яка, як очікується, буде абсолютно оригінальною та свіжою.

Заява Аонуми пролила світло на те, чому спочатку було вибрано створення продовження «Подиху дикої природи». Це було обумовлено переконанням, що світ Hyrule все ще має невикористаний потенціал для нових і захоплюючих ігрових вражень. Однак він залишив відкритими двері для повернення у світ «Сльози Королівства», якщо в майбутньому виникне надихаюча ідея. Незалежно від того, чи буде наступна частина серії Zelda сиквелом чи римейком, Аонума підкреслив, що це буде абсолютно нова гра, закликаючи шанувальників терпляче чекати її появи.

Оскільки фанати Zelda з нетерпінням чекають подальших подробиць про майбутню гру, не дивно, що Nintendo залишається небагатослівною щодо її природи. Аонума передав: «Поки я думаю про природу наступного веселого досвіду Zelda, зараз я можу лише сказати, що ми не знаємо, як це буде виглядати».

Незважаючи на таємницю, яка огортає наступну гру Zelda, шанувальники можуть отримати розраду, знаючи, що на горизонті є нові пригоди. «Легенда про Зельду: Сльози Королівства» вже встигла зробити значний слід: до кінця червня було продано понад 18,5 мільйонів копій. Цей вражаючий успіх гарантує, що франшиза Zelda й надалі захоплюватиме гравців своїм унікальним поєднанням пригод, головоломок і багатих історій. Будьте впевнені, у майбутньому буде ще багато історій про Зельду.

Колекція ігор Spyro розійшлася тиражем понад 10 мільйонів копій.

ОГЛЯ Blossom Tales 2: The Minotaur Prince