in

Stellar Blade досяг нового рубежу продажів.

Корейська команда розробників Shift Up міцно зайняла позиції серед AAA-студій, випустивши Stellar Blade, головну екшн-гру, яка мала вражаючий комерційний успіх. Після запуску Stellar Blade отримала схвальні відгуки як від критиків, так і від гравців, а її продажі були неймовірними, швидко очоливши чарт бестселерів ігор у Сполучених Штатах у квітні.

Нещодавно Shift Up Studio оголосила, що Stellar Blade досягла вагомої віхи продажів, продавши понад мільйон копій з моменту свого дебюту. Це досягнення є значним кроком на шляху Stellar Blade до становлення глобальної франшизи. Під час прес-конференції генеральний директор Shift Up Джао Ан висловив оптимізм щодо майбутнього IP, підкресливши важливість цього початкового успіху.

Ан також звернувся до поточних дискусій щодо впровадження Stellar Blade на ПК. «Ми вивчаємо можливість ПК-порту для Stellar Blade», — заявив Ан. «Однак через певні договірні обмеження ми не можемо надати точний графік або навіть підтвердити, чи це відбудеться. Ми цінуємо ваше розуміння щодо цих обмежень». Ця заява залишає двері відкритими для майбутніх розширень, на що дуже чекає ігрова спільнота.

У користувачів Steam змішані почуття щодо Elden Ring: Shadow of the Erdtree.

Сезон 4 Call of Duty: Modern Warfare 3 додає цікавий новий вміст.