in

Sony інвестувала в живу гру від творців Days Gone.

Під час нещодавньої ділової зустрічі Sony звернула увагу на Bend Studio, команду, яка славиться створенням різноманітних різножанрових ігор. Bend Studio, відома своєю роботою над Days Gone, зараз береться за новий захоплюючий проект. Це нове підприємство має приголомшливий бюджет понад 250 мільйонів доларів США, що відображає значні інвестиції Sony та віру в потенціал Bend Studio.

Незважаючи на комерційний успіх Days Gone, який приніс 100 мільйонів доларів цифрових продажів, Sony ніколи не погоджувалася на продовження цієї конкретної інтелектуальної власності. Натомість вони спрямовують Bend Studio на свіжу та амбітну гру з живим сервісом. Цей проект, який розробляється з використанням передового движка Unreal Engine 5, має стати одним із найдорожчих проектів PlayStation Studios, перевершивши навіть такі блокбастери, як God of War Ragnarok і The Last of Us Part 2.

Шанувальники Bend Studio мають привід для захвату. Нова гра є сміливим кроком на ринок живих послуг, сектор, відомий своїми високими ставками та потенціалом для величезних винагород. Значна фінансова підтримка Sony демонструє їхню впевненість у здатності Bend Studio запропонувати неперевершений досвід. Хоча подробиці про нову гру все ще залишаються в секреті, очікування зростає, оскільки геймери з нетерпінням чекають, що ця інноваційна команда створить далі.

Джефф Росс, режисер Days Gone, розповів, що Sony не бажала інвестувати в продовження або виділяти на нього значний бюджет. Однак цей новий проект отримав інший рівень підтримки, що підкреслює прагнення Sony розвивати та розширювати портфоліо ігор. Оскільки Bend Studio вступає в цю нову главу за підтримки Sony, ігрова спільнота з нетерпінням чекає, як розгортатиметься ця багатообіцяюча нова гра.

Ремейк Silent Hill 2 матиме нові бої та головоломки.

ОГЛЯ Eternal Threads