in

Skull and Bones безкоштовно на тиждень

Сінгапурський підрозділ Ubisoft нещодавно представив довгоочікуваний другий сезон Skull and Bones, гри, яка отримала неабияке визнання та критику. Цей новий сезон відкриває загадкових близнюків Хубак і дає гравцям шанс поєднатися з грізною Королівською Комані. Щоб залучити нових гравців і відродити інтерес, безкоштовна пробна версія буде доступна на всіх платформах з 30 травня по 6 липня.

Що вирізняє цю пробну версію, так це її функція, яка дозволяє гравцям безперешкодно переносити свій прогрес і розвиток персонажа в повну гру після покупки. Цей стратегічний крок має на меті подолати розрив між випробуванням і відданістю, пропонуючи відчути повний досвід, зберігаючи інвестиції гравця.

Незважаючи на значний бюджет під час розробки, Skull and Bones зіткнувся з проблемами в залученні широкої аудиторії, як повідомляється, запущений з менш ніж мільйоном гравців. Незважаючи на це, Ubisoft залишається непохитним у своєму твердженні, що Skull and Bones займає місце другої за популярністю гри компанії, що свідчить про її незмінну привабливість у своїй нішевій спільноті.

Зараз розробник NBA 2K створює нову гру FIFA.

ОГЛЯ Hypercharge Unboxed