in

Project Awakening продовжує розробку, незабаром очікуються нові оновлення.

Незважаючи на тривалий графік розробки, який нагадує Granblue Fantasy: Relink, Cygames Studio підтверджує свою відданість Project Awakening, запевняючи шанувальників у нещодавньому повідомленні у віртуальній мережі X, що гра продовжує активно розвиватися. У зв’язку з тим, що у 2024 році ця назва має сприятливу траєкторію продажів, хоча поки що розкрито мало інформації, Cygames підкреслює свою відданість створенню неперевершеного ігрового досвіду.

«Ми старанно працюємо над тим, щоб Project Awakening відповідав і перевершував ваші очікування», — йдеться у повідомленні Cygames. «Стежте за оновленнями в найближчі місяці, оскільки ми прагнемо створити справді захоплюючу пригоду».

Це оголошення натякає на майбутні трейлери та свіжу інформацію, яка потенційно буде продемонстрована на великих ігрових подіях, таких як Summer Game Fest. З моменту свого першого випуску в 2016 році для PlayStation 4, Project Awakening захопив аудиторію своєю обіцянкою рольової гри та екшену, дія якого відбувається в багатій фантастичній сфері. Розроблена на власному ігровому движку Cygames Studio, Cyllista, можливість версії для PlayStation 5 вимальовується на горизонті, враховуючи розвиток ігрового ландшафту.

У той час як трейлер 2018 року зображував воїна, який веде жорстокий бій проти жахливих ворогів, з тих пір інформація охолола. Незважаючи на отримання вікового рейтингу в Південній Кореї для Project Awakening: Arise ще в лютому 2019 року, наступні оновлення були рідкісними. Однак нещодавнє повідомлення від Cygames дає надію та очікування щодо остаточного розкриття повного потенціалу Project Awakening.

ОГЛЯ Tales of Kenzera: ZAU

База гравців серії Fallout пережила різке зростання.