in

Little Nightmares, ймовірно, отримають розширене продовження.

Майбутнє розширене видання Little Nightmares нещодавно отримало віковий рейтинг від ESRB, що вказує на ймовірний випуск для PlayStation 5 і Xbox Series X|S. Спираючись на успіх і особливості свого попередника, очікується, що Enhanced Edition забезпечить покращену графіку, продуктивний графічний режим, 3D-звук і технологію Ray-Traced Reflections.

Паралельно з ігровими новинами Bandai Namco представила довгоочікувану гру Little Nightmares 3 на церемонії відкриття Gamescom 2023. Ця частина, розроблена Supermassive Games замість Tarsier Studio, знайомить гравців із захоплюючою історією двох персонажів, Лу та Ілона, які вирушають у небезпечну подорож, щоб втекти з таємничого царства The Nowhere.

Примітно, що третя ітерація обіцяє мультиплатформенний випуск, що робить його доступним для користувачів PlayStation, Xbox і ПК на платформі Steam. Хоча точна дата виходу залишається нерозголошеною, шанувальники можуть очікувати захоплюючих і атмосферних вражень, оскільки серіал «Маленькі кошмари» продовжує розвиватися та захоплювати глядачів своїм унікальним поєднанням елементів жахів і головоломок.

GTA 5, швидше за все, вийде на нових ігрових консолях.

Star Wars Outlaws обіцяє експансивну пригоду у відкритому світі.