in

Lara Croft завоювала своє місце як одна з найвідоміших фігур в іграх.

Британська академія кіно та телебачення (BAFTA) нещодавно оприлюднила результати свого останнього опитування напередодні 20-ї церемонії вручення нагород BAFTA Games Awards, яка має відбутися 11 квітня в залі королеви Єлизавети в лондонському Southbank Center. пристрасних гравців, опитування стало свідченням тривалого впливу цифрових персонажів на ігрову сферу. Перевершивши всіх претендентів гучним визнанням, Лара Крофт, безстрашна героїня випуску Tomb Raider 1996 року та наступних ітерацій, стала беззаперечним чемпіоном у світі ігор. Дивовижним поворотом вона затьмарила навіть культового Маріо, втілюючи культурний резонанс, який виходить за межі поколінь.

Однак серед радості сталося цікаве відкриття: Агент 47, загадковий антигерой із шанованої франшизи Hitman від IO Interactive Studio, забезпечив собі несподіване третє місце. Його шанували за його незрівнянну майстерність у мистецтві вбивства, його включення до вищих ешелонів ігрової міфології викликало як захоплення, так і спекуляції серед ентузіастів. Однак увагу справді привернула несподівана поява персонажів із Baldur’s Gate 3, таких як Шудхарт і Астаріон, у топ-10.

Стрімке сходження цих цифрових мешканців із порівняно недавнього випуску підкреслило глибокі зміни в культурі ігор. Це свідчить про зростання попиту серед гравців на багатогранних персонажів із заплутаною передісторією та моральними складнощами. Це явище стало свідченням майстерності розробників Larian Studio, чиї творчі творіння швидко закарбувалися в колективній свідомості геймерів у всьому світі.

Крім того, неможливо переоцінити роль рольових ігор (RPG) у формуванні сучасного ігрового середовища. Як свідчить тріумф Baldur’s Gate 3 і незмінна привабливість таких персонажів, як Лара Крофт і Агент 47, жанр RPG готовий кинути виклик гегемонії визнаних ікон. В епоху, яка визначається еволюцією смаків і експансивними оповіданнями, ці цифрові аватари представляють більше, ніж просто пікселі на екрані — вони втілюють прагнення та фантазії мільйонів, об’єднуючи геймерів у спільному прагненні до занурення та втечі.

Xbox розширює свою ексклюзивну лінійку ігор до PS5.

Користувачі Game Pass прийняли Diablo 4 з розпростертими обіймами.