in

Helldivers 2 досягає найвищої кількості одночасних гравців.

Helldivers 2 перевершив початкові очікування, зазнаючи труднощів на сервері через надзвичайну активність гравців. Нещодавно гра досягла вагомого рубежу, залучивши 155 000 одночасних гравців у Steam, і цей рекорд з тих пір було підвищено до вражаючих 196 089 гравців, як повідомляє SteamDB. Примітно, що це перевершує попередній рекорд God of War у Steam із 73 529 гравцями.

Успіх виходить за межі Steam, завдяки процвітаючій присутності на PlayStation 5. Йоганн Плейстет, генеральний директор Arrowhead Studios, з гордістю повідомив, що гра охопила понад 360 000 гравців одночасно на всіх платформах. Крім того, Helldivers 2 може похвалитися значним показником продажів, перевищивши позначку в мільйон проданих копій.

Оскільки гра продовжує бити рекорди та завойовує широке визнання, ігрова спільнота з нетерпінням чекає, чи Helldivers 2 збереже свій вражаючий імпульс.

Тріумф Helldivers 2 виходить за межі комп’ютерної сфери, викликаючи хвилю на PlayStation 5. Йоганн Плейстет, генеральний директор Arrowhead Studios, нещодавно поділився захоплюючою новиною про те, що в гру одночасно грали понад 360 000 гравців на всіх платформах. Ця історія успіху розгортається далі з відкриттям того, що продажі Helldivers 2 перевищили один мільйон копій, зміцнивши свою позицію як комерційно визнаної назви.

Вихід гри The Suicide Squad призвів до сплеску інтересу геймерів до Batman: Arkham Knight.

Офіційно оприлюднено дані про продажі Resident Evil Village і Resident Evil 7.