in

Deceit 2 запущено на PlayStation 5 і випуск Xbox відкладено

Приготуйтеся до повної адреналіну обману та дедукції, оскільки Deceit 2 робить свій грандіозний вихід на платформу PlayStation 5! Зробіть крок у світ, де союзи крихкі, підозри нестримні, а зрада чатує за кожним кутом.

У цій захоплюючій грі на соціальні відрахування ставки не можуть бути вищими. З елементами, що нагадують класичні ігри зі сватаннями, Deceit 2 змушує гравців переміщатися в підступному ландшафті, де два члени команди заражені з самого початку. Заковика? Ніхто не знає, хто вони. Це битва дотепів, коли ви співпрацюєте з іншими товаришами по команді, щоб розкрити правду, зберігаючи власні таємниці близько до скрині.

Але це ще не все. Завдяки річним оновленням, включно з довгоочікуваним доповненням Werewolf, користувачі PlayStation 5 отримують доступ до низки захоплюючих нових функцій. Серед них представлення Хіміка, хитрої ролі, якій доручено посіяти хаос серед рядів, отруюючи нічого не підозрюючих товаришів потужними заклинаннями. Чи оволодієте ви мистецтвом маніпуляції, чи станете жертвою заплутаної мережі брехні?

Крім основного ігрового процесу, Deceit 2 на PS5 може похвалитися набором декоративного та розважального вмісту, який захопить гравців годинами безперервно. Пориньте на бойову арену після сезону та доведіть свою мужність проти найкращих обманщиків, які може запропонувати гра.

Завдяки ігровому процесу, захоплюючій розповіді та нескінченним можливостям стратегічної гри Deceit 2 для PlayStation 5 обіцяє неперевершений досвід. Чи готові ви розкрити правду, чи піддастеся тіні?

Римейк Splinter Cell повертається із захоплюючими оновленнями.

ОГЛЯ Sushi Battle Rambunctiously