in

Dead Island 2 розійшовся тиражем у три мільйони копій по всьому світу.

Під час свого останнього фінансового огляду Embracer розповсюдила все: Dead Island 2 набирає обертів, продавши колосальні три мільйони продажів. Запущений ще в квітні 2023 року, до травня він досяг двох мільйонів. І вгадайте що? Справа не лише в цифрах продажів — ця гра зробила свій грандіозний вихід на GamePass у лютому 2024 року, а тепер лише за цією службою передплати вона залучила понад сім мільйонів гравців.

Але зачекайте, є ще щось! Ходять чутки, що розробники готують для нас смачні оновлення. Ви коли-небудь чули про сусідську варту? Уявіть собі це: режим виживання, у якому ви відбиваєтеся від дедалі більш незграбних хвиль ворогів. Крім того, є довгоочікувана функція New Game Plus, якої шанувальники вимагали з першого дня.

І ось вишенька на вершині: поки ми всі з нетерпінням чекаємо цих оновлень, розробники натякнули, що може просто з’явитися якийсь новий платний вміст. Друзі, тримайте очі відкритими — Dead Island 2 — це не просто гра; це американські гірки масштабів нежиті, і ми всі прикуті до пригод!

ОГЛЯ Turbo Dash Kart 2024 Racing

ОГЛЯ Morbid: The Lords of Ire