in

Crash Bandicoot 4 продається п’ятьма мільйонами копій по всьому світу.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time зміцнив свою репутацію одного з видатних 3D-платформерів за останній час, отримавши схвалення як від шанувальників, так і від критиків. Незважаючи на визнання, комерційні результати гри залишалися в суворій таємниці її видавця Activision. Однак нещодавні відкриття в профілі LinkedIn директора з дизайну гри Тобі Шотта, якими поділився користувач Twitter bogorad222, проливають світло на показники її продажів, вказуючи на те, що вона перевищила позначку в п’ять мільйонів проданих копій.

Це відкриття різко контрастує з попередніми оцінками, які враховували лише цифрові продажі протягом першого місяця випуску в жовтні 2020 року, прив’язані до понад 402 000 копій. Ця розбіжність підкреслює незмінну популярність і незмінну привабливість франшизи Crash Bandicoot серед геймерів у всьому світі.

На цьому тлі ігрова індустрія стала свідком значних змін, які вплинули на ландшафт. Однією з таких подій є реструктуризація Toys for Bob, студії, яка створила Crash Bandicoot 4, у результаті якої було звільнено значну кількість співробітників на тлі масштабних звільнень Microsoft. Крім того, рішення студії розлучитися з Activision Blizzard і працювати незалежно відзначає ключовий момент у її траєкторії.

Серед цих змін з’явилися повідомлення про співпрацю між Toys for Bob і Microsoft для розробки нової гри Spyro, що натякає на захоплюючі можливості для обох франшиз. Оскільки світ ігор продовжує розвиватися, успіх Crash Bandicoot 4: It’s About Time є свідченням незмінної привабливості улюбленого сумчастого тварини та яскравих світів, які він населяє.

Час випуску оновлення 9-го покоління Fallout 4 перенесено.

Очікуйте вихід ремейку Persona 4.