in

Alan Wake 2, розроблений 130 членами команди, створював чотири роки.

Remedy Entertainment вирушила в подорож, яка тривала більше десяти років, щоб створити гідне продовження улюбленої серії Alan Wake. Через численні злети та падіння вони наполегливо намагалися продовжити захоплюючу розповідь головного персонажа. Оскільки реліз Alan Wake 2 inches наближається, шанувальники з нетерпінням чекають кульмінації цих зусиль.

В останніх оновленнях Remedy Entertainment щедро поділилася додатковими відомостями про процес розробки Alan Wake 2. Томас Пуха, директор із комунікацій Remedy, звернувся до X (раніше відомий як Twitter), щоб розкрити деякі інтригуючі подробиці. Примітно, що Пуха розповів, що вражаюча команда з близько 130 розробників невпинно працювала над створенням цього шедевра в жанрі survival horror. Що ще більше примітно, так це тривалий час, виділений на розробку гри, загалом приблизно чотири роки.

Ця чотирирічна подорож — це не просто звичайний цикл розвитку. Сам Томас Пуха описав її як «надзвичайну», підкреслюючи поточний рівень якості гри. Такий тривалий та інтенсивний період розробки підкреслює прагнення Remedy Entertainment створити сиквел Alan Wake, який виправдає високі очікування шанувальників.

Оскільки очікування продовжує зростати, гравці можуть обвести свої календарі датою виходу Alan Wake 2: 27 жовтня 2023 року. Цей випуск буде доступний на платформах PlayStation 5, Xbox Series X|S і ПК. Однак варто зазначити, що гра нещодавно зіткнулася з незначною затримкою, яка відсунула дату її випуску лише на 10 днів назад. Цей стратегічний крок спрямований на те, щоб уникнути прямої конкуренції з іншими надважкими іграми, запланованими на жовтень, включаючи Marvel’s Spider-Man 2, Forza Motorsport, Super Mario Bros.: Wonder World і Assassin’s Creed Mirage.

Очікування Alan Wake 2 було довгим і сповненим невизначеності, але з наближенням до фінішу фанати насилу стримують своє хвилювання. Відданість Remedy Entertainment створенню витонченого та захоплюючого продовження обіцяє винагородити їхнє терпіння незабутнім ігровим досвідом, коли нарешті з’явиться Alan Wake 2».

ОГЛЯ Ceccconoid

ОГЛЯ Destructivator SE