in

Імовірно, Game Awards продемонструє новий трейлер Hellblade 2.

У той час як консоль Xbox Series X продовжує розкривати свої можливості, що супроводжується незабаром випуском Xbox Series S, шанувальники з нетерпінням чекають нової інформації про довгоочікуваний проект Ninja Theory Studios, Senua’s Saga: Hellblade 2. Гра нещодавно привернула увагу отримання рейтингу «зрілий» (+R18) в Австралії, подія, зареєстрована 11 жовтня та видима на веб-сайті Australian Age Ratings.

Цей своєчасний рейтинг узгоджується з наближенням церемонії нагородження Game Awards, платформи, відомої своїми важливими оголошеннями та ексклюзивними новинами. Тизер Microsoft із «важливими оголошеннями та новинами» посилив спекуляції серед ігрової спільноти, зміцнюючи віру в те, що церемонія може стати сценою для прем’єри нового трейлера Hellblade 2.

Додатково до зростаючого хвилювання голова Xbox Studios Метт Ботті вже підтвердив запланований випуск Senua’s Saga: Hellblade 2 у 2024 році. Це розкриття посилює значення будь-яких потенційних відкриттів на Game Awards, оскільки ентузіасти з нетерпінням чекають ближчого погляду на ігровий процес. , сюжетну лінію та візуальні дива, які Ninja Theory ретельно створювала для цієї довгоочікуваної частини. Поєднання рейтингу зрілості гри, майбутньої церемонії нагородження та обіцянок Майкрософт щодо важливих відкриттів — усе це сприяє підвищенню почуття очікування серед ентузіастів ігор, які з нетерпінням чекають наступного розділу в подорожі Сенуа.

Dead by Daylight може похвалитися вражаючою статистикою кількості гравців.

Час виходу трейлера GTA 6 остаточно визначено.