in

Чутки про колекцію Gears of War знову з’явилися та набирають обертів.

Чутки про видання Marcus Fenix Collection для Gears of War, яке включатиме вдосконалені версії перших трьох ігор, набирають обертів після згадок у подкасті, спрямованому на Xbox, що вказує на можливий ремастер або візуальні покращення. Це відзначається узгодженням з раніше поширеними чутками, які сягають 2015 року, із недавніми твердженнями подкасту Double Barrel Gaming, які вказують на активний етап розробки, що викликає зацікавленість серед фанатів, особливо в контексті підтвердження Netflix щодо створення фільму Gears, який фокусується на Маркусі Феніксі, що може намекати на можливий виход колекційного видання у зв’язку з фільмом.

Чутки про створення версії Marcus Fenix Action почались у 2015 році, проте до кінця того ж року вони ставали все менш виразними. З того часу і до сьогоднішнього дня ці чутки не тільки не зникли, але й посилилися, і подкаст Double Barrel Gaming твердить, що Marcus Phoenix Collection Edition знаходиться в розробці.

Особливий інтерес викликає можливість релізу колекційного видання разом із фільмом Gears, що підтверджується Netflix. Отже, реальність виходу цієї роботи може бути високою. З моменту виходу першої версії Gears of War минуло понад 17 років, що створює логічний прецедент для переосмислення перших трьох ігор для нових консолей від Coalition чи іншої студії. Факт підтвердження Netflix щодо фільму зі світу Gears, який акцентується на Маркусі Феніксі, підсилює ймовірність виходу Marcus Phoenix Collection разом із фільмом. Наразі вся інформація залишається чуткою, і фанатам варто очікувати подальших новин у найближчі місяці для отримання підтвердження чи спростування цих чуток.

ОГЛЯ Raccoo Venture

ОГЛЯ Cookie Cutter