in

У Mortal Kombat 1 найближчим часом планується представити підтримку кросплею.

У важливому грудневому оновленні від Netherworld Studio було виявлено, що Mortal Kombat 1 знаходиться на порозі трансформаційного вдосконалення: додавання функціональних можливостей кросплею, які планується розгорнути в очікуваному лютневому патчі. Одночасно з цим технологічним стрибком є випуск довгоочікуваного Pacemaker, якого з нетерпінням чекали власники Combat Pack 1. Планується, що патч представить «Krossplay», сприяючи уніфікованому ігровому досвіду на різних платформах.

Ентузіасти PlayStation 5, Xbox Series X|S і ПК (через Epic Store і Steam) зможуть брати участь у кросплатформних битвах, сприяючи динамічній та інклюзивній ігровій спільноті. Однак із застереженням — версія для Nintendo Switch не матиме цієї кросплей-феєрії.

Поки гравці готуються до цього кардинального оновлення, має відбутися ще одна захоплююча подія. Четвертий сезон Mortal Kombat 1, який отримав влучну назву «Вторгнення», готується вийти. Цей новий сезон обіцяє не тільки свіжу карту, але й безліч нових прикрас і сезонних битв, додаючи шари глибини та захвату до ігрового процесу.

З моменту першого запуску у вересні 2023 року Mortal Kombat 1 підтвердила своє домінування в ігровій сфері, до січня було продано 3 мільйони примірників. На цьому подорож не закінчується, адже студія має амбітні плани на майбутнє. На горизонті з’являються пакети персонажів і DLC із розширеним оповіданням, а співзасновник студії Ед Бун спокусливо натякає на колосальний сюрприз, який чекає на гравців після випуску пакету сюжетів. Спільнота Mortal Kombat 1 на межі своїх місць, з нетерпінням очікуючи розгортання саги цього епічного файтинга.

ОГЛЯ POSTAL: Brain Damaged

ОГЛЯ Project Downfall