in

У Dragon Age: The Veilguard немає платежів у додатку та динамічних боїв.

На нещодавній конференції Xbox Games Conference Electronic Arts і BioWare продемонстрували перший геймплей своєї нової рольової гри Dragon Age: The Veilguard. Після оприлюднення директор гри Корін Буш надала більше інформації в інтерв’ю IGN.

Буш підтвердив, що Dragon Age: The Veilguard буде повністю офлайн-грою. У зв’язку з поточною галузевою практикою BioWare вирішила не використовувати платежі в програмі або бойові перепустки, тобто гравці можуть отримати доступ до всього вмісту гри без додаткової плати.

У грі буде автономна система прогресування, що відходить від центру Dragon Age Keep, який використовувався в попередніх назвах. Ця нова система дозволить гравцям змінювати попередні ігрові рішення та налаштовувати своїх персонажів з нуля.

Підхід BioWare усуває необхідність зв’язування облікових записів, гарантуючи, що Dragon Age: The Veilguard не потребує постійного підключення до Інтернету чи облікового запису EA. Цей вибір дизайну дозволяє гравцям насолоджуватися повністю офлайн, захоплюючим досвідом RPG.

ОГЛЯ Detective Minerva Case

Starfield випустить ще один сюжетний пакет розширення.