in

Творець Resident Evil заснував новаторську ігрову студію.

Відомий розробник ігор Шіндзі Мікамі, якого шанують за його далекоглядний внесок у ігрову індустрію, розпочав нову главу у своїй видатній кар’єрі. Нещодавно заснувавши Kamuy Inc., підприємство, оповите таємницею, але повне потенціалу, Мікамі зміцнює свій статус першопрохідця в царині інтерактивних розваг.

Після його відходу з Tango Gameworks у 2023 році оголошення Мікамі про нову ініціативу викликало широке очікування та спекуляції в ігровій спільноті. Tango Gameworks, дітище якого він плекав з моменту заснування в 2010 році, є свідченням його вміння створювати захоплюючі враження з такими відомими назвами, як The Evil Within, Ghostwire: Tokyo та інноваційна Hi-Fi Rush під її прапором.

Однак спадщина Мікамі виходить далеко за межі Tango Gameworks. Саме під час роботи в Capcom він вписав своє ім’я в історію ігор, керуючи культовими проектами, такими як новаторська оригінальна Resident Evil, її основоположний ремейк Gamecube і незрівнянний жанр Resident Evil 4. Незважаючи на його неперевершений успіх у жанрі жахів, творчість Мікамі амбіції виходять за рамки жанру, про що свідчить його проголошення у 2020 році бажання досліджувати нові оповідні території до того, як прийде на пенсію.

Наразі Мікамі занурений у відродження Shadows of the Damned Hella Remastered, спільну роботу разом із далекоглядним Гоїчі Судою, якого ласкаво називають Suda51. Їхнє партнерство не тільки означає зближення талантів, але й натякає на ширше бачення майбутнього інтерактивного оповідання. Суда51 висловив ентузіазм щодо розвитку серії Shadows of the Damned у тандемі з Мікамі, що підкреслює міцну взаємодію між цими титанами розробки ігор, обіцяючи поєднання інновацій і ностальгії, які знову захоплять аудиторію. Оскільки завіса таємниці навколо Kamuy Inc. поступово піднімається, очікування зростає, готуючи основу для останнього підприємства Мікамі, яке залишить незгладимий слід на ігровому ландшафті.

ОГЛЯ Tram Simulator Urban Transit

Final Fantasy 16 отримує захоплююче оновлення з новими захоплюючими функціями ігрового процесу