in

Створіть захоплюючий дизайн гри Starfield, щоб отримати тривалий і захоплюючий ігровий досвід.

Минулого місяця Starfield від Bethesda відбувся вражаючий дебют у світі ігор, захопивши серця як критиків, так і гравців. Привабливість гри полягає у її величезному всесвіті, який включає понад 1000 унікальних планет для дослідження, широкі можливості налаштування космічного корабля та безліч захоплюючих космічних пригод. Однак те, що робить Starfield справді чудовим, так це непохитне прагнення розробника забезпечити тривалий і захоплюючий ігровий досвід.

Нещодавно в переконливій дискусії в подкасті Game Maker’s Notebook Тод Говард, далекоглядний ігровий директор Starfield, розкрив амбітну стратегію студії щодо гри. Він повторив, що, подібно до початкового оголошення в 2021 році, Starfield був навмисно розроблений як гра, якою гравці могли б займатися протягом тривалого часу.

Говард підкреслив, що уроки, винесені з минулих ігор Bethesda, наприклад незмінна популярність Skyrim і Fallout, глибоко вплинули на їхній підхід до Starfield. Мета полягала в тому, щоб створити гру, яка не лише запропонувала б безперебійний і захоплюючий досвід із самого початку, але й природно піддавалася продовженню взаємодії з часом.

«Ми запитали себе, — пояснив Говард, — як виглядає Starfield через три місяці чи навіть три роки? Ми зрозуміли, що таке довголіття — це те, чого прагнуть гравці, тому ми вжили свідомих заходів, щоб забезпечити плавний розвиток гри. .”

На цьому далекоглядний підхід студії не закінчився. Bethesda визнала неминучість контенту, створеного гравцями, і прийняла його всім серцем. Вони уявляли Starfield не просто статичною грою, а динамічною платформою, на якій може будуватися яскрава спільнота моддерів і творців контенту. Говард описав їхнє мислення так: «Надання гарної базової гри для побудови привабливого майбутнього для всіх».

Хоча Starfield вже привернув значну увагу ентузіастів моддингу, Bethesda готується запропонувати офіційну підтримку наступного року. Тим часом вони наполегливо працюють над впровадженням особливо затребуваних функцій, таких як підтримка надшироких моніторів, DLSS (Deep Learning Super Sampling), повзунок широкого перегляду та меню калібрування HDR. Крім того, вони додають невеликі, але вражаючі функції якості життя, такі як спеціальна кнопка для прийому їжі в грі, альтернатива традиційному методу економії та споживання енергії.

Окрім цих оновлень, Bethesda планує захоплюючу дорожню карту для Starfield, яка включає випуск кількох пакетів вмісту для завантаження. Перше розширення під назвою «Shattered Space» буде доступне для тих, хто володіє преміум-версією гри, обіцяючи нові пригоди та враження у всесвіті Starfield.

Starfield наразі доступний на ПК та Xbox Series X|S, і він уже зібрав вражаючу базу гравців завдяки службі Game Pass, і наразі понад 10 мільйонів гравців вирушили у свої космічні пригоди. Відданість Bethesda довгостроковій підтримці та участі спільноти гарантує, що досвід Starfield продовжуватиме розвиватися та захоплюватиме гравців упродовж багатьох років.

ОГЛЯ Cocoon

Реліз версії Batman: Arkham Trilogy для Nintendo Switch був відкладений.