in

Стала відома дата запуску дев’ятого сезону Overwatch 2.

У нещодавньому оголошенні Blizzard офіційно оголосила, що початок довгоочікуваного дев’ятого сезону Overwatch 2 під назвою «Чемпіони» заплановано на 13 лютого 2024 року. Прем’єра трейлера перед релізом запланована на 7 лютого, надаючи гравцям короткий погляд на зміни та вдосконалення, які надходять у сферу змагальної гри.

Основною темою сезону 9 буде введення інноваційних змін, зокрема окрема версія ненаступальних повноважень класу підтримки, адаптована для танків і класів шкоди. Ця трансформаційна функція дає героям із цих класів змогу відновлювати своє здоров’я повільніше. Це стратегічний зсув, який обіцяє змінити динаміку змагань, орієнтованих на індивідуальні здібності. Більше того, це коригування має на меті зменшити необхідність вибору чемпіонів виключно з традиційного класу підтримки, впроваджуючи нову тактику в ігровий процес.

Оскільки Overwatch 2 продовжує захоплювати гравців на різних ігрових платформах, включаючи PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One і Xbox Series X/S, гра нещодавно досягла важливого рубежу, досягнувши 50 мільйонів гравців. Щоб ще більше збагатити ігровий досвід, Blizzard готується представити новий захоплюючий вміст, зокрема довгоочікуваний режим PvP Clash, який планується включити пізніше цього року.

Майбутній сезон і супутні зміни підкреслюють прагнення Blizzard зберегти динаміку та привабливість Overwatch 2 для своєї бази гравців, яка швидко зростає. Оскільки спільнота з нетерпінням чекає нового сезону, поєднання стратегічних змін і захоплюючих доповнень вмісту сигналізує про багатообіцяючу главу в поточній еволюції Overwatch 2.

Зараз триває розробка гри Metro 4.

Зараз тривають спроби створити ремейк Uncharted: Drake’s Fortune.