in

Спочатку планувалося, що The Last of Us Part 2 завершиться іншою кінцівкою.

У оновленому виданні The Last of Us Part II функція дозволяє творцям коментувати події, секрети та деталі гри. Режисер Ніл Дракманн розповів під час коментаря, що друга частина спочатку мала зовсім інший кінець.

Спочатку Еллі мала на меті помститися, убивши та задушивши Еббі. Однак було прийнято ключове рішення змінити оповідь, що призвело до того, що Еллі врятувала життя Еббі, маючи на меті вирушити в нову подорож разом із Левом на пошуки Світлячків. Дракманн пояснив, що ця зміна була вирішальною, оскільки Джоел, незважаючи на свої недоліки, ніколи не хотів, щоб Еллі позбавила життя Еббі. Джоел змирився з наслідками своїх дій і не бажав, щоб Еллі спіткала подібна доля.

Розмірковуючи про хід історії, фінальне закінчення видається більш логічно вирівняним. У напруженому протистоянні Еллі, зіткнувшись із можливою втратою Діни від рук Еббі, вибирає милосердя, керуючись розумінням Лева про неправильність увічнення циклу насильства. Еббі, яка сама вчинила звірства, вирішує пощадити Еллі і наказує їй піти, висловлюючи бажання більше її не бачити.

Сила оповіді полягає в тому, що вона змушує Еллі боротися зі своїми рішеннями та наслідками, зрештою вирішуючи не позбавляти життя Еббі. Незалежно від вибору, Еллі вже втратила все, прагнучи помститися, не залишаючи шляху до примирення. Цей поворот розповіді підкреслює глибокий вплив вибору, роблячи дослідження моралі та наслідків центральною темою гри.

Фізична версія ігор для Xbox, ймовірно, скорочується.

Anticipate the debut trailer release for Assassin’s Creed Red.