in

Anticipate the debut trailer release for Assassin’s Creed Red.

Ubisoft повним ходом готується до запуску Assassin’s Creed Red, монументальної інвестиції, яка має змінити визначення франшизи. Запланована до випуску наприкінці 2024 року, гра вже викликала значний резонанс, оскільки Ubisoft стратегічно позиціонує себе для амбітної маркетингової кампанії.

Остання інформація, отримана з LinkedIn, проливає світло на ретельне планування, яке триває. Ubisoft залучила таланти Філіпа Беллмара-Фрейзера, який приєднався до команди у вересні 2023 року спеціально для створення рекламного контенту. Його профіль натякає на інтенсивний п’ятимісячний період закулісних зусиль, включаючи запис трейлерів, ігрових відео та посібників, сигналізуючи про неминуче відкриття першого трейлера гри.

Це підприємство знаменує собою відхід від свого попередника, Assassin’s Creed Mirage, оскільки Ubisoft намагається узгодити Red з нещодавніми успіхами серії. Головними героями гри буде динамічний дует — чоловік-самурай і спритна жінка-шинобі. Цей стратегічний крок має на меті вийти за рамки своїх попередників, обіцяючи ігровий досвід із розмахом і впливом, що перевершує навіть визнану Assassin’s Creed Valhalla.

У той час як Ubisoft заглиблюється в незвідану територію з Assassin’s Creed Red, ігрова спільнота з нетерпінням чекає офіційної маркетингової кампанії, очікуючи поєднання інновацій і традицій, які могли б переосмислити саму суть всесвіту Assassin’s Creed.

Спочатку планувалося, що The Last of Us Part 2 завершиться іншою кінцівкою.

Зараз триває розробка гри Metro 4.