in

Розробка ремейку Silent Hill 2 просувається гладко.

Blubber Team Studio надає довгоочікувану інформацію про розробку Silent Hill 2 Remake, вирішуючи проблеми, які виникли через рік відносної тиші з моменту першого оголошення. В офіційній заяві, опублікованій у Twitter, студія визнає занепокоєння шанувальників і уточнює, що рімейк справді просувається відповідно до їхнього внутрішнього розкладу.

Висловлюючи гордість за співпрацю з Konami над франшизою Silent Hill, команда Blubber підкреслює свою відданість тому, щоб Silent Hill 2 Remake відповідав найвищим стандартам якості. Команда розробників запевняє ентузіастів, що прогрес йде, але визнає продуманий темп їхньої роботи. Вони визнають глобальне очікування новин про ремейк і висловлюють вдячність за терпіння спільноти.

У заяві підкреслюється спільна робота Blubber Team і Konami, коли обидві організації старанно працюють над створенням досвіду, який відповідає очікуванням шанувальників. Підтверджуючи, що рімейк знаходиться на стадії технічної готовності, Пьотр Бабіно, генеральний директор Blubber Team, припускає, що останні етапи розробки вже близькі.

Незважаючи на бажання шанувальників отримати додаткову інформацію, студія просить набратися терпіння, наголошуючи, що додаткові подробиці оприлюднить Konami, видавець гри. Команда Blubber завершує заяву подякою за постійну підтримку та розуміння з боку відданої спільноти Silent Hill, зміцнюючи їхню впевненість у тому, що очікування буде винагороджено грою, гідною очікування шанувальників.

Повідомляється, що творець Assassin’s Creed Mirage бере участь у розробці наступної частини серії.

Red Dead Redemption 2 перевершила свій попередній рекорд.