in

Розлючені через витік трейлера GTA 6, Rockstar виражає гнів.

У зв’язку з останніми подіями навколо Grand Theft Auto 6 Rockstar Games зіткнулися з розчаруванням, оскільки анонімний користувач вилив недостовірну версію вступного трейлера гри в X (колишній Twitter) за день до запланованого випуску. Це спонукало Rockstar достроково випустити офіційний трейлер, що розчарувало головного аніматора геймплея Ксав’єра Альтмана, який сподівався на колективний перегляд разом із командою розробників.

Висловлюючи своє невдоволення, Альтман заявив: «Це дійсно жахливо. Я сподівався вперше подивитися трейлер завтра разом зі своїми товаришами по команді та колегами. Ми заслужили цей момент». Незважаючи на невдачу, Альтман пізніше поділився своєю емоційною реакцією на реакцію фанатів, заявивши: «Я буквально зараз плачу через реакцію фанатів. Я не можу повірити, що беру участь у створенні цього проекту».

Інший розробник, Емі Хартлі, визнала передчасний випуск, сказавши: «[Трейлер] вийшов трохи раніше, ніж очікувалося, але ось, хлопці! Я пишаюся всіма, хто бере участь у цьому проекті. Ця гра буде неймовірною. ” Незважаючи на непередбачені обставини, розробники залишаються в захваті від довгоочікуваної Grand Theft Auto 6.

Феноменальна команда розробляє Crysis 4.

ОГЛЯ Varenje – Don’t Touch The Berries