in

Ремейк Resident Evil 5 має вийти раніше, ніж передбачалося спочатку.

Постійні чутки в ігровій спільноті викликали підвищене очікування, припускаючи, що Capcom активно бере участь у розробці кількох проектів Resident Evil, у центрі уваги – довгоочікувана Resident Evil 9 і серія додаткових ремейків. Стаття відомого інсайдера натякала на п’ять поточних проектів Resident Evil, з переконливими вказівками на те, що ремейк Resident Evil 5 є однією з важливих розробок.

Нещодавні маневри та стратегічні зміни Capcom привернули увагу проникливих шанувальників. Зокрема, було помічено зміни на сторінці SteamDB Resident Evil 5, що відображає несподіваний зсув у часовій шкалі представлення гри. Ця зміна в поєднанні з моделями, які спостерігалися до запуску попередніх ремейків, викликала припущення, що офіційне оголошення може бути неминучим.

Враховуючи відносно рідкісні анонси ігор Capcom на 2024 і 2025 роки, будь-які зміни на сторінці SteamDB для Resident Evil 5 стали центром хвилювання серед фанатів Resident Evil. Історія зміни імен компанією на платформі Steam, прикладом якої є Resident Evil 4, ще більше підсилює очікування щодо майбутнього показу ремейку Resident Evil 5, і ймовірність цього відкриття станеться пізніше цього року.

Очікування підкреслюється контекстом попередніх практик Capcom. Наприклад, раніше компанія змінила назву Resident Evil 4 у Steam на «Resident Evil 4 (2005)», щоб допомогти гравцям розрізняти оригінал і ремейк. Після цього прецеденту зміна назви Resident Evil 5 говорить про те, що шанувальникам, можливо, не доведеться довго чекати, перш ніж стати свідками презентації цього довгоочікуваного ремейку. Однак є припущення, що гра може бути доступною для геймерів лише у 2024 році, навіть незважаючи на те, що відкриття цього року ймовірно.

Розмірковуючи про успіх останньої частини серії, Resident Evil 4 Remake, яка досягла неймовірних продажів у 6 мільйонів копій, стає очевидним, що Capcom прагне повторити цей успіх із римейком Resident Evil 5. Оскільки сукупні продажі ігор Resident Evil наближаються до 160 мільйонів копій, ставки високі, і шанувальники з нетерпінням чекають наступного розділу культової франшизи. Перспектива повернутися до Resident Evil 5 у оновленій і модернізованій формі додає хвилювання, створюючи атмосферу очікування в ігровій спільноті.

Видання раннього доступу No Rest for the Wicked тепер доступне для завантаження.

ОГЛЯ Astro Duel 2