in

Реліз версії Batman: Arkham Trilogy для Nintendo Switch був відкладений.

Незважаючи на те, що в ігровій індустрії багато ігор дотримуються запланованих дат випуску цього року, деякі, як-от версія Warner Bros для Nintendo Switch. Batman: Arkham Trilogy зіткнувся з неочікуваними затримками. Спочатку вихід гри був запланований на 13 жовтня, але вихід гри було перенесено на 1 грудня. Причиною цієї затримки, як пояснює Warner Bros., було прагнення надати користувачам Nintendo Switch найкращий досвід Batman: Arkham Trilogy. Вони вибачилися перед уболівальниками за незручності та подякували їм за терпіння.

Враховуючи масштаб і складність проекту, зрозуміло, що для оптимізації знадобився додатковий час. Ймовірно, на це рішення вплинув далеко не ідеальний стан версії Mortal Kombat 1 для Nintendo Switch, який підкреслив важливість забезпечення досконалого випуску Batman: Arkham Trilogy.

За порт Batman: Arkham Trilogy для гібридної консолі Nintendo відповідає студія Turn Me Up Games. Їхній послужний список включає успішні адаптації таких ігор, як It Takes Two і Borderlands Legendary Collection для Nintendo Switch. Сама колекція складається з трьох культових ігор від Rocksteady: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City і Batman: Arkham Knight разом із усім додатковим вмістом для завантаження.

У світлі цих затримок шанувальники з нетерпінням чекають відшліфованого та приємного ігрового досвіду про Бетмена на своєму комутаторі Nintendo з надією, що додатковий час розробки призведе до видатної адаптації цих улюблених ігор.

Створіть захоплюючий дизайн гри Starfield, щоб отримати тривалий і захоплюючий ігровий досвід.

ОГЛЯ Assassin’s Creed Mirage