in

Режисер Mortal Kombat дуже хоче створити файтинг Marvel проти DC.

Ед Бун, творчий розум NetherRealm Studios і відомий своєю роботою над іграми Injustice і Mortal Kombat, висловив великий інтерес до створення файтинга Marvel проти DC. Під час нещодавнього опитування, проведеного Boon у соціальних мережах, шанувальники проголосували за проект кросовера. Хоча NetherRealm зараз зосереджений на Mortal Kombat 1, Бун продовжує сподіватися на можливість об’єднати персонажів Marvel і DC в одній епічній битві.

Бун визнає, що логістика такого підприємства буде складною, але вважає, що це буде фантастична можливість залагодити давні дебати серед шанувальників про те, які персонажі переможуть у гіпотетичних боях. Він особливо в захваті від таких поєдинків, як Бетмен проти Людини-павука.

Однак найбільша проблема полягає в отриманні співпраці та дозволу як від Marvel, так і від DC, двох великих компаній коміксів. Хоча в коміксах зустрічаються кросовери, невідомо, чи захоче Marvel, який має власні успішні ігрові підприємства, співпрацювати з NetherRealm, студією, тісно пов’язаною з DC через Warner Bros. Тим не менш, Ед Бун продовжує сподіватися, що цей довгоочікуваний кросовер може стати реальністю та подарувати фанатам захоплюючий файтинг Marvel проти DC.

Перезапуск Saints Row тепер доступний у Steam.

ОГЛЯ Ceccconoid