in

Продажі гри Dave the Diver значно зросли.

Протягом півроку після свого дебюту Dave the Diver від Mintrocket Studio досягла надзвичайного комерційного успіху, похвалившись глобальними продажами, що перевищили три мільйони копій. Спочатку запущена на ПК у червні, а пізніше на Nintendo Switch у жовтні минулого року, гра не лише захопила гравців, але й отримала схвальні відгуки критиків.

Mintrocket Studio поділилася захоплюючою новиною в Twitter, висвітлюючи важливу віху та визнаючи роль пост-релізних оновлень вмісту у сприянні незмінній популярності гри. Творці старанно надавали гравцям цікаві оновлення, покращуючи загальний ігровий досвід і, ймовірно, сприяючи постійному успіху Dave the Diver.

Незважаючи на те, що гра знайшла свій дім на ПК та Nintendo Switch, студія ще не розкрила подробиць про потенційний випуск на інших платформах. Ентузіасти з нетерпінням чекають підтвердження щодо дебюту на PlayStation 5 і Xbox Series X/S, оскільки Mintrocket Studio продовжує орієнтуватися в еволюції ігрових платформ. Відсутність подробиць про Xbox Series S додає елемент очікування, змушуючи гравців цікавитися потенційними розширеннями для додаткових ігрових консолей.

Prince of Persia: The Lost Crown офіційно розкрила свої системні вимоги.

Режим roguelike в The Last of Us Part 2 Remaster викликає високий рівень стресу для гравців.