in

Послуга Stadia продовжує працювати

Хоча багато хто вважає ігровий сервіс студії невдалим проектом, один з її учасників нещодавно оголосив, що студія все ще жива.

Незважаючи на великі очікування, Google не зміг керувати своїм ігровим сервісом студії, як очікувалося; Послуга, яка поставлена ​​з метою зміни, але не змогла залучити розробників ігор, а також користувачів.

Але в останніх ігрових новинах Нейт Ахаран, головний маркетолог проекту Steady, висловив надію на майбутнє сервісу в одному з інтерв’ю. За його словами, потоковий сервіс студії все ще живий і здоровий. Ахарен частково підкреслив, що Google співпрацює зі своїм видавцем та партнерами з розробки ігор для забезпечення випуску основних провідних ігор.

«Ми на правильному шляху, і в 2021 році для підписників цієї послуги буде випущено понад 100 нових ігор. Ми прагнемо зробити студію найкращим місцем для гри на вашому пристрої. Тим, хто не вірить у це, слід звернути увагу на те, як ми втілюємо наші слова та обіцянки. “Stidia дуже зросла завдяки своїм великим партнерам, таким як Capcom, Electronic Arts, Squiranix, Ubisoft тощо”.

Насолоджуйтесь грою Dark Alliance з дня її виходу на геймпаді Xbox

Естафета гри Rainbow Six Extraction