in

Повідомляється, що творець Assassin’s Creed Mirage бере участь у розробці наступної частини серії.

Підхід Ubisoft до розробки серії Assassin’s Creed був динамічним, а такі студії, як Монреаль і Квебек, традиційно лідирували у створенні оригінальних версій. Однак інші команди, включно з Ubisoft Bordeaux Studio, зробили значний внесок, зокрема в розробку доповнення Wrath of the Druids для Assassin’s Creed Valhalla та створення окремої гри Assassin’s Creed Mirage.

Останні розробки в серії надійшли від Ріка Годвіна, який нещодавно підтвердив у Twitter, що він приєднався до Studio Bordeaux як провідний сценарист серії Assassin’s Creed. Це відкриття натякає на триваючі зусилля всередині студії, особливо враховуючи відсутність планів розширення для Assassin’s Creed Mirage.

Раніше цього року Gaming Insider повідомляв, що Ubisoft має 11 різних проектів Assassin’s Creed на різних стадіях розробки, включаючи, за чутками, ремейк Black Flag. Після випуску Mirage та Nexus VR, двох проектів із цього списку, тепер увага зміщується на майбутні розробки. Участь Studio Bordeaux свідчить про активну роль у формуванні майбутнього серіалу, залишаючи шанувальників нетерплячими до нових оновлень про безліч проектів, про які йдеться у звіті. У міру того як всесвіт Assassin’s Creed продовжує розширюватися, ентузіасти можуть передбачити різноманітний набір вражень у розробці.

Майбутнє оновлення Payday 3 обіцяє два захоплюючих пограбування, які гравці зможуть відчути.

Розробка ремейку Silent Hill 2 просувається гладко.