in

Облікові записи 27 000 користувачів Call of Duty були призупинені.

Останні події у світі ігор Activision вжили рішучих заходів проти шахрайства в спільноті Call of Duty, оголосивши про призупинення дії приголомшливих 27 000 облікових записів користувачів. Цей крок став частиною спільних зусиль, спрямованих на боротьбу з шахрайством і підтримку чесної гри в популярній серії шутерів для кількох гравців.

Репресії відбулися після початку довгоочікуваного третього сезону Call of Duty: Modern Warfare 3 і Warzone. Одночасно з цим запуском був обмежений у часі безкоштовний пробний період для багатокористувацького сегменту, який тривав з 4 по 8 квітня. Протягом цього періоду групи безпеки Activision наполегливо працювали, використовуючи вдосконалені системи виявлення для виявлення та блокування облікових записів, залучених до незаконної діяльності.

У заяві, опублікованій Activision, команда Ricochet, відповідальна за збереження цілісності гри, окреслила свої профілактичні заходи щодо виявлення підозрілих облікових записів і швидкого вирішення проблем. Крім того, вони запевнили гравців у постійних зусиллях щодо вдосконалення протоколів безпеки, натякнувши на ймовірність подальших хвиль блокування облікових записів у майбутньому.

Третій сезон Modern Warfare 3 і Warzone обіцяє безліч цікавого нового вмісту для гравців. Серед найцікавіших — шість динамічних багатокористувацьких карт 6 на 6, чотири з яких доступні після запуску, а ще дві планується випустити в середині сезону. Крім того, ентузіасти Warzone можуть радіти тому, що улюблена карта Rebirth Island тріумфально повертається в супроводі захоплюючого режиму Resurgence, що дозволяє вибитим гравцям знову приєднатися до бою, доки хтось із їхніх товаришів по команді не залишиться на місці.

На додаток до цих удосконалень для кількох гравців, третій сезон представляє свіжий вміст у розділі гри про зомбі, включаючи захоплюючі сюжетні місії, розроблені для подальшого занурення гравців у апокаліптичну історію. За допомогою цих оновлень Activision прагне забезпечити гравцям доступ до живого та чесного ігрового середовища, вільного від руйнівного впливу шахрайства та експлуатації.

Користувачі Game Pass прийняли Diablo 4 з розпростертими обіймами.

Для Star Wars Outlaws планується два пакети розширення.