in

Майбутня частина серії Fallout знаходиться в розробці.

Серія Fallout відновила інтерес завдяки своїй адаптації для Amazon Prime, отримавши схвальні відгуки як від критиків, так і від геймерів. Успіх дебютного сезону викликав значне відновлення бази гравців у Fallout 76, яка перевищила 20 мільйонів активних користувачів. Bethesda, студія, що стоїть за франшизою, отримала значні прибутки, як повідомляється, заробивши приголомшливі 80 мільйонів доларів від трансляції серіалу.

Тепер, охоплена цим пожвавленим ентузіазмом, Bethesda активно досліджує нові шляхи для всесвіту Fallout. Тодд Говард, шановний продюсер і режисер, який керує студією, під час нещодавнього інтерв’ю зробив спокусливі натяки про майбутні проекти. Хоча конкретики мало, слова Говарда підтвердили щирі міркування Bethesda про нові ітерації Fallout.

Незважаючи на те, що зараз він занурений у розробку Starfield, за якою слідкує The Elder Scrolls 6, Говард ледь помітно запевнив шанувальників, що Fallout 5 справді на горизонті. Поки креативні хищники Bethesda переміщуються в заплутані світи космосу та фантазії, культова пустка Fallout готова до наступної епічної глави, обіцяючи безмежні пригоди та нерозказані історії в постапокаліптичному ландшафті.

ОГЛЯ Capes

Ремейк Silent Hill 2 матиме нові бої та головоломки.