in

Майбутня гра Dungeons and Dragons у розробці.

Після приголомшливого успіху Baldur’s Gate 3, Dungeons and Dragons опинилися на хвилі нової популярності, залучаючи легіони нових ентузіастів, які прагнуть нових пригод у сферах фентезі. Цей сплеск інтересу підкреслив величезний потенціал для франшизи ще більше розширити свої горизонти. З Wizards of the Coast на чолі майбутня подорож обіцяла прокласти курс, узгоджений із багатим гобеленом знань і хвилювань, які визначають всесвіт D&D.

Тепер, стоячи на перехресті інновацій і традицій, Gameloft, відомий своїми творчими назвами, такими як Disney Dreamlight Valley і безліч популярних мобільних ігор, крокує вперед як маяк, що обіцяє. Їхнє нещодавнє підтвердження співпраці з Wizards of the Coast віщує початок нової ери цифрового оповідання, яке поєднує в собі освічені часом традиції Dungeons and Dragons зі свіжим, інноваційним підходом до ігор.

Це майбутнє підприємство, яке планується випустити як на ПК, так і на консолях, являє собою сміливе поєднання різних жанрів. Бачення Gameloft виходить за межі традиційних рольових ігор, обіцяючи захоплююче поєднання елементів виживання, механізмів симуляції життя та приголомшливих екшенів. В його основі лежить обіцянка кооперативного ігрового процесу — подорожі, у яку вирушають із напарниками, об’єднаними в гонитві за епічними квестами та незліченними багатствами.

З кожним оновленням розробки очікування зростає, підживлюючись проблисками концептуального мистецтва та спокусливими натяками на те, що буде. Коли Gameloft готує основу для цього амбітного починання, вони кидають широку мережу в пошуках талановитих людей, які приєднаються до їхніх лав, вдихаючи життя в цю розгалужену цифрову сферу. У той час як подробиці щодо назви гри та дати виходу залишаються оповитими таємницею, обіцянка пригод вимальовується на горизонті, заманюючи гравців прийняти невідоме та зануритися в безмежні чудеса всесвіту Dungeons and Dragons.

ОГЛЯ Star Wars Battlefront Classic Collection

ОГЛЯ AsteBros