in

Колекція ігор Spyro розійшлася тиражем понад 10 мільйонів копій.

У нещодавньому твіті, присвяченому 25-річчю Дракона Спіро, Activision зробила захоплюючу заяву, яка сколихнула ігрову спільноту. У оголошенні стало відомо, що Spyro Reignited Trilogy, спочатку випущена в 2018 році, досягла вагомого рубежу продажів, перетнувши позначку в 10 мільйонів копій по всьому світу. Це досягнення тим більше вражаюче, що воно відбувається через п’ять років після першого виходу трилогії.

Ця новина не лише підкреслює незмінну привабливість Spyro та ностальгічну силу Trilogy Reignited, але й викликає запитання щодо майбутнього серіалу. Поки ходять чутки про розробку нової гри Spyro, офіційного підтвердження так і не вдалося отримати. Однак, враховуючи приголомшливий успіх Spyro Reignited Trilogy, не буде дивним, якщо Activision і талановита команда Toys for Bob вирішать поблагословити шанувальників ще однією частиною улюбленої франшизи.

Spyro Reignited Trilogy, перероблена колекція класичних ігор Spyro, стала доступною для широкого кола геймерів, у тому числі для PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і ПК. Його доступність на багатьох платформах сприяла його незмінній популярності та вражаючим показникам продажів, демонструючи незмінну любов до цього культового фіолетового дракона та його пригод. Оскільки шанувальники з нетерпінням чекають будь-яких новин про потенційну нову назву Spyro, одне можна сказати напевно: полум’я Spyro все ще яскраво горить у серцях геймерів у всьому світі.

Можливість Rockstar розпочати розробку Red Dead Redemption 3 невідома.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom не має пакета розширення.