in

Зараз тривають спроби створити ремейк Uncharted: Drake’s Fortune.

Приблизно через вісім років після Uncharted 4: A Thief’s End і через сім років після Uncharted: The Lost Legacy є ознаки того, що Sony готується до нової частини серії Uncharted. Засновники медіа XboxEra Нік Бейкер і Джон Кларк розповіли в нещодавньому епізоді подкасту, що, як повідомляється, готується ремейк Uncharted: Drake’s Fortune для PlayStation 5. Хоча реалізація проекту не гарантована, ремейк дуже очікується.

Бейкер і Кларк стверджували, що вони отримали цю інформацію незалежно один від одного і бачили докази, що підтверджують достовірність новин. Наразі доступні деталі не уточнюють, чи Naughty Dog або Bluepoint Games, відомі за Uncharted: The Nathan Drake Collection, займаються ремейком. Раніше глава Naughty Dog Ніл Дракманн заявив, що вони завершили роботу над серією Uncharted. Однак нещодавні ініціативи Naughty Dog щодо найму нових команд для роботи над свіжими іграми, включаючи внесок у спадщину Uncharted, свідчать про переоцінку їхньої позиції.

Також ходять чутки про потенційну нову ітерацію Uncharted, розроблену новоствореною студією Sony. Передбачається, що ця студія буде створена у співпраці зі студією PlayStation Visual Arts у Сан-Дієго. Еволюція майбутнього Uncharted залишається предметом спекуляцій, змушуючи шанувальників прагнути дізнатися більше про те, в якому напрямку піде культова серія.

Стала відома дата запуску дев’ятого сезону Overwatch 2.

Остання частина Call of Duty може мати ігровий процес у повністю відкритому світі.