in

Довгоочікуване доповнення Destiny 2 на порозі презентації.

У нещодавній заяві Bungie підготувала основу для найзначнішого доповнення Destiny 2, «The Final Shape», який планується запустити 9 квітня, разом із приголомшливим трейлером для майбутнього контенту «Into the Light». Серед очікування Опікуни можуть передбачити занурення в глибини нової Зали Чемпіонів, соціального простору, готового для досліджень і товариських відносин, прикрашеного останньою модою та озброєнням Вартових.

Оновлення Into the Light віщує появу ХОРОБРОЇ зброї, жаданої зброї, яка буде в межах досяжності Вартових, які наважуються взятися на місії Шакса, обіцяючи неперевершену силу проти зазіхаючих тіней. Крім того, Bungie оприлюднила систему рівня репутації Shaxx Hype, обіцяючи престижні нагороди для тих, хто підніметься в її лавах, включаючи ексклюзивний набір броні, який слугуватиме свідченням їхньої доблесті, заробленої за проходження Arcite Bounties 99-40 та колекція Трофеїв за відвагу.

Не дивлячись на початковий випуск, Bungie окреслила плани бездоганної інтеграції зброї BRAVE у режим Onslaught, надаючи Guardians окремий розділ у списку відтворення Vanguard Ops, де вони можуть випробувати свою силу проти найстрашніших ворогів, які може запропонувати всесвіт. З еволюцією всесвіту Destiny 2 змінюватимуться виклики та тріумфи, які чекають на тих, хто вистачить сміливців, щоб протистояти їм.

Продажі Dragon’s Dogma 2 перевершили очікування, отримавши вражаючі цифри.

ОГЛЯ Open Roads