in

Для Star Wars Outlaws планується два пакети розширення.

Довгоочікувана гра Ubisoft і Massive Entertainment, Star Wars Outlaws, знаменує останню співпрацю в світі ігор, пропонуючи ентузіастам захоплюючу подорож у культовому всесвіті Зоряних воєн. Оскільки попередні продажі вже тривають, а дата випуску запланована на 30 серпня 2024 року на ПК, PlayStation 5, Xbox Series X | На платформах Xbox Series S хвилювання відчутне.

Ця насичена діями пригода обіцяє гравцям величезний і захоплюючий досвід, де їхні рішення формують хід оповіді, приводячи до наслідків, які резонують по всьому зовнішньому краю. Сфера гри виходить за межі простої розваги, пропонуючи гравцям динамічну платформу для вивчення тем повстання, злодійства та тривалої спадщини таких персонажів, як Джабба Хатт.

Стратегічний підхід Ubisoft до передпродажів пропонує привабливі стимули, особливо для покупців версій Gold або Ultimate, які отримують привілеї раннього доступу разом із бажаною абонементом на сезон. Ця перепустка відкриває велику кількість додаткового вмісту, включаючи два пакети доповнень із свіжими місіями, локалізаціями та розповідями, що збагачує ігровий процес після запуску.

Крім того, ексклюзивна місія «Гамбіт Джабби», яка додається до сезонної перепустки, натякає на інтригуючий сюжет, пов’язаний із сумнозвісною фігурою злочинного світу Джаббою Хаттом. Його наслідки для подорожі головного героя через повстання та злодійство в межах Зовнішнього Кольця залишаються надзвичайно неоднозначними, обіцяючи несподівані повороти.

Очікування зростає, тому шанувальники з нетерпінням чекають подальшої інформації про Star Wars Outlaws на майбутній події Ubisoft Forward, яка відбудеться 10 червня 2024 року. Завдяки обіцянкам додаткових подробиць і ігрового процесу, ця подія готова викликати хвилювання та спекуляції серед ентузіастів, готуючи основу для незабутній ігровий досвід у далекій-далекій галактиці.

Облікові записи 27 000 користувачів Call of Duty були призупинені.

Оновлення Witchfire Ghost Galleon починає роботу з новим захоплюючим вмістом.