in

Джим Райан критикує поведінку Activision Blizzard перед обличчям дуже серйозних звинувачень

Хоча повідомлення про непристойну поведінку Activision Blizzard справді викликають занепокоєння, багато хто не очікував, що команда однієї з найбільших світових платформ відеоігор серйозно відреагує на багату компанію. У електронному листі Джим Райан, генеральний директор і генеральний директор Sony Interactive Entertainment, розкритикував Activision Blizzard; Тим більше, що нові ЗМІ The Wall Street Journal показують, що Боббі Котик (генеральний директор Activision Blizzard) має довгу історію переслідувань співробітників і приховування серйозних скарг співробітників.

The Wall Street Journal пояснив, що Кот одного разу погрожував убити свого помічника у 2006 році. Також, згідно з документами, знайденими в ЗМІ, Котик роками приховував кілька нападів на співробітниць у студіях Activision; Щоб порушників навіть не звільняли. Але більшість акціонерів Activision Blizzard і топ-менеджери продовжують захищати Котика, кажучи, наприклад, що він вибачився багато років тому за погрози вбити. Співробітники Activision Blizzard нещодавно вийшли на акцію протесту один на один проти Котика, і їхній профспілка каже, що Котика потрібно звільнити.

«Я дуже розчарований і, чесно кажучи, шокований, прочитавши цю доповідь», – написав Джим Райан у листі своїм співробітникам PlayStation, повідомляє Джейсон Шрайер з Bloomberg Media. Activision не виконала необхідної роботи для ліквідації глибокої дискримінації та переслідування своєї компанії. Ми швидко зв’язалися з Activision, щоб поділитися своїми глибокими занепокоєннями з приводу кампанії з її учасниками та запитати їх, як вони відреагували на звинувачення в статті Wall Street Journal. «Відповіді Activision Blizzard наразі не змогли пояснити ситуацію взагалі / нічого не зробили для вирішення проблеми».

Ігрові сервери Skate 2 незабаром будуть закриті

Програма для розробників Age of Empires 4 для оновлення ігор до весни 2022 року