in

Дата виходу пакета розширень The Siege of Paris для Assassin’s Creed Valhalla

Щойно оголошено дату виходу другого платного пакета доповнень для Assassin’s Creed Valhalla. Цей вміст переносить гравців у Париж.

Кілька місяців тому гравцям став доступний перший платний пакет доповнень для Assassin’s Creed Valhalla під назвою Wrath of the Druids. Де Івер прибув до Ірландії для своєї нової пригоди.

Тепер настала черга другого пакета розширень гри. Облога Парижа – це назва другого платного пакета розширень для Assassin’s Creed Valhalla, про який розповідається в Парижі. Раніше було лише оголошено, що додатковий пакет вийде влітку, але тепер Ubisoft повідомила користувачам точну дату виходу гри.

Облога Парижа стане доступною (12 серпня). Слід також зазначити, що під час сьогоднішнього оновлення підтримка вищезгаданого пакета доповнень разом з іншим безкоштовним вмістом буде додана до Assassin’s Creed Valhalla. Після опису офіційного веб -сайту Ubisoft було оголошено, що місце, необхідне для сьогоднішнього оновлення Xbox X Series | Xbox S серії 23,79 ГБ, 6,85 ГБ на PlayStation 5, від 15,3 ГБ до 24,5 ГБ на PlayStation 4 (залежно від регіону вашого облікового запису) і від 20,4 ГБ до 31. 37 ГБ також буде на ПК.

Інший вміст, згаданий в оновленні, включає налаштування масштабування рівня противника. Іншими словами, масштабування рівня ворогів розміщено на п’яти різних рівнях, і ви можете зробити ворогів ще складнішими за вашим вибором. Одноручні мечі також були додані до гри.

Можливість полегшення режимів в переробці Dead Space

Відсутність анімації вбивства на момент виходу багатокористувацької гри Halo Infinite