in

Гра PUBG буде безкоштовною

За чутками, схоже, Battle Royale PUBG, як і інші твори цього жанру, незабаром стане доступним для безкоштовного і безкоштовного відтворення.

Останнім часом у кіберпросторі ходять чутки, що команда розробників BattleUnknown’s Battlegrounds планує безкоштовно випустити цю роботу. Якщо ви пам’ятаєте, саме в 2017 році нова хвиля в індустрії відеоігор виникла одночасно з випуском PubJi, і вона змогла певним чином утвердити стиль Battle Royale своєю популярністю.

Але в останніх ігрових новинах чутками ходять чутки, що PUBG незабаром стане доступним для публіки безкоштовно та безкоштовно. Відповідно до позову, зараз проект планується пілотувати наступного місяця, щоб будівельна команда могла приймати рішення на основі відгуків. Звичайно, примітно, що на основі наданої інформації Корпорація PUBG зробила такий крок на початку 2019 року, але з різних причин бажаних результатів не було досягнуто.

Оскільки в ці дні PUBG виглядає дещо хитким, а такі ігри, як Apex Legends, Fortnite та Warzone, доступні безкоштовно, поки невідомо, чи нарешті команда розробників залишиться задоволена своїм випуском.

Жозе Моурінью різко критикує Fortnite

Відкладіть дату виходу Icarus, нової роботи творця DayZ