in

Грайте в Evil Genius 2 на шляху до консолей та ігрового процесу

Студія WB щойно оголосила про вихід трейлера до Evil Genius 2 для консолей. Ця гра була випущена для ПК кілька місяців тому.

Evil Genius вийшов у 2004 році і є класичною культовою роботою. Шанувальники цієї гри роками чекали на вихід її продовження, і ця сіквел нарешті вийшов кілька місяців тому під назвою Evil Genius 2. Evil Genius 2 зроблено Rebellion Studios у стилі стратегії та моделювання. У цій грі гравці беруть під контроль злого генія і повинні розробити плани, щоб підкорити світ. Evil Genius 2 був випущений лише для платформи ПК, а тепер Rublin оголосив про вихід трейлера, який незабаром стане доступним і для консолей.

Як згадувалося в трейлері нижче, Evil Genius 2 призначений для випуску на консолях Sony та Microsoft і не буде доступний у версії Nintendo Switch. Звичайно, про консольну версію подається не так багато інформації. Однак, схоже, що консольні версії матимуть таку ж кількість вмісту, що й версія для ПК, і в цьому немає нічого зайвого. Також сказано, що гра буде доступна на сервісі Xbox GamePas; Наразі невідомо, що він буде робити після того, як залишить посаду.

Довгостроковий план Blizzard для Diablo 4

Випробуйте безкоштовний пакет розширень Second Assault для Battlefield 4